bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  pahayla asla alakalı olmayan,içinde duygu barındırdığı takdirde zaten en güzel olacak hediyelerdir,dünyanın en güzel,pahalı pırlantasını içinde sevgi olmadan verseler neye yarar zira.**
  2 -1 ... elendil
 2. 2.
  hediye alınmaz yapılır. atlayacaksın otobuse, sahili olan bir yere gideceksin, toplaycaksın deniz kabuklarını, yapıştırarak güzel bir gemi biblo filan yapacaksın. el emeği göz nuru.
  2 -1 ... liberty
 3. 3.
  hediyenin içeriği pek önemli değildir....arkasında sıcak bir gülüş ve birbirine bakışan gözler olsun yeter.
  4 ... mosquito
 4. 4.
  sevgiliyle gidilen cafede aksama kadar oturduktan sonra hesabı odemek için kasaya gittiğinizde cafe sahıbının garip hareketler yapıp alttan küçük bir paket çıkararak bu da cafemızın bır hedıyesı demesı ve ıcınden palyaço biblosu cıkması sanırım verılebılecek en guzel hediyedir.
  2 -1 ... ebegümeci
 5. 5.
  hediyenin kime alındığına göre değişir.bu kişi erkekse sorun olmaz.hatta hediye almasanız da sorun olmaz.fakat bu kişi bir bayansa, en öncelikle daha önce aldığınız hediye/ler varsa onlardan daha iyi olmasına *, ne olduğuna *, pakedine, hediyeyi nereden aldığınıza *, başka kimlerde olduğuna * muhakkak ve muhakkak dikkat etmeli ve hediyeyi verirken o bayana hediye vermenin nasıl gurur verici bir olay olduğunu belirtmeniz * gerekmektedir.
  4 ... karga
 6. 6.
  (bkz: sozlukten hediye beğenmek)
  4 ... nahil
 7. 7.
  eğer bir bayana hediye verilecekse,maddiyattan öte maneviyat ve incelik ön planda gelmelidir.Mesela sen bir meleksin demek yerine sevgiliye melek kanatları almak (bkz: ben bunu yaşadım) *
  1 ... pajalustı
 8. 8.
  açık çek.
  1 ... doğrucudavud
 9. 9.
  kırmızı, seksi bir ferrari... *

  çok sonradan akla gelen edit: lan vakt-i zamanında yazmışım, sonra okuyunca bi garipsedim. kırmızı, seksi ferrari imiş, ahahahaha.. sanki güzel hediye kisvesi altında hep ferrari falan alırım ya sevdiklerime. yuh lan! ütopyanın da böylesi yani..
  3 ... don santino corleone
 10. 10.
  ''sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim ama sana seni veremem ki'' yazılı bir şey .
  3 -7 ... gerko