bugün

(bkz: ibne)
çekilmeyen erkektir.
balık burcu olması muhtemel olan erkektir. bırakın gitsin, uğraşmaya değmez.
alışkanlık haline getireni hiç çekilmez. daha sizi görür görmez geleneksel alınganlık triplerine başlayıp ruh halinizi mutsuza çeviriverir. uzak durulması en mantıklı iş..
gereksiz, salakça esprileri kaldıramayan erkektir. sululuğu pek sevmezler.

balık burcuyuz diye ölelim mi yani ?
yengeç burcu olması da yüksek ihtimaldir.
Alıngan kızdan daha tehlikeli değildir.
insanlığın en büyük ayıbıdır.
kız arkadaşı tarafından zaten hiç, erkek arkadaşları tarafından da hiç çekilmeyecek erkektir. şunu şunlar yapar, bunu bunlar yapar ayrımını sevmem ama, alınganlık illa ki olacaksa bu kızlara daha çok yakışıyor. ki onda bile cılkını çıkartmamak kaydıyla.
haftanın her gününe özel ayrı ayrı dildosu olan erkektir.

iki (2) haftada bir (1) dibini zenciye dövdürerek hayatına renk katıyordur.
özel gününde olabilir çok üstüne gitmemek lazım.
vurduruyordur.
lakabı ördek olan erkeğin, yağmur gösteren her meteoroloji raporundan sonra "ulan lakabımın ördek olduğu devlet memurlarına kadar sızdırılmış" diye nasıl tepki göstereceğine karar vermekte bocalayan erkektir.
Hiç tahammül edemediğim erkek modeli.
olur olmaz her şeye alınıp sürekli gönlünün alınmasını bekleyen, 7/24 muayyen gün modunda yaşayan insan. yaşama sevincinizi itinayla sömürür.
(bkz: old quiet sleeper).
Böyle biriyle senelerdir arkadaşım.

Adam ıkınarak arabeskle derbeder tripleriyle yaşıyor kendimi bildim bileli.

Salak salak hareketler konuşunca cevap vermemeler herkes yolunu bulmuş herkes namussuz ben namusluyum onun için hayatta hep kaybettim diyerek zırlamalar.

Hayır amk namuslu olan hep kaybediyor zaten. Kime trip atıyorsun amk. Erkek adam başına bin türlü bela gelse de güçlü olur siktirin ulan der naz muz mırın kırınla yaşamaz göte göt der meydan okur siktirin ulan der geçer.

Bir de 40'ına gelmek üzere bu şahıs. Kendisi adına utanıyorum.
çekilmez. gerçi alıngan kadın da çekilmez. genel olarak çekilmiyormuş yani, çüklü çüksüz diye ayırmaya gerek yok.
kendilerine espri yapılmaz genelde. her yaptığınız hareketi kişisel bir saldırı niteliğinde görürler ve hemen savunmaya geçerler.
Ööff nefret..

Sevmiyorum bu kadar takıntılı, alıngan, her şeyi yanlış ve kişisel algılayan erkekleri. Dişil enerjisi bana yüksek gibi geliyor böyle erkeklerin.