bugün

Hitler kavgam kitabı benim kitaplığımda var hatta bir kaç fotoğrafımda da arkamdan gözüküyor ama hitler’den nefret ederim.

Sadece senin gibi düşünen insanları okuyarak nereye varabilirsin ki...

Yani bir kitabı okumak yazılanları desteklemek anlamına gelmez.
şaşırmadık medetcidir kendisi nerden olursa..
Okusun okusun karadenizli dinci milliyetçi takilan bazi aileler hakkin da bilgilensin.
(bkz: üzgün surat)

başlığın faaliyete geçmiş hali, "meral akşener in masasındaki 100 yılındaki pontusçuluk faaliyetleri kitabı" şeklindedir pontus rumu kardeşlerim.

akpli sevgilim folqan'ın yaptığı bir paylaşımda söz konusu edilmiş. pislik, neymiş efandım ışıklı genel başkanımız resimdeki fotoğrafını çekinirken masasında bu kitab varmış.

feyste eksi oylama olmadığı için eksileyemedim ama, üzgün surat ifadesi bıraktım. o anlar ne demek istediyimi. lakin, benim merak ettiyim.

okumak ayıp mı? kur'an'ın ilk emri de "oku" deyil mi, cayil? siz kitab okumuyorsunuz diye bizde mi, ışıklı başkanımız da mı kitab okumasın he. soruyorum, okumayalım mı?

hofff! var ya bıktım artık bu aqepeli erkeklerden. sırf güçlü kuvvetli oldukları için arkadaşlık ediyorum bunlarlan, bir tane böyle layikçi erkek bulabilsem anında basıcam tekmeyi ama, mamafih yok! hepsi ibne gibi ayol!

şimdi, ışıklı başkanımız bunu görse ne kadar üzülür kim bilir. "just let it go" meral apla. evet.

görsel