bugün

meral akşener'in fetö ile bağlantısını kabul etmeyen kitledir. özellikle erdoğan ve gülen fotoğrafı paylaşanlar var "bahın ahşener'le gülen fotosı bulundu" şeklinde şaka yollu görmemezliğe vuranlar var.

erdoğan'ın gülen ile fotosunu gösterince akşener'in fetö ile bağlantısının aksini ispatla ettiğini düşünüyor.

arkadaşlar anlamıyor musunuz? batı size alternatif lider diye kendi palazladığı isimleri sunuyor, akşener'i ölümüne savunarak güçlü durduğunuzu zannediyorsunuz ama büyük bir zayıflığın içerisindesiniz. yani yine manipülasyonu yediniz.
demirtaş etkisidir. zamanında sırf demirtaş'ın erdoğan'ı indirme ihtimalinden dolayı demirtaş'ın pkk'lı oluşunu insanlar görmezden geliyordu. akşener için de aynı şey geçerli. başta akşener'in havasına kapılmış biri olarak söylüyorum bunu.
Çomar kitlenin Yeni bir Algı yönteminden biri.

Siz ancak Sarıklı sakallı uçan kaçan tiplere biat etmişleri kandırırsınız.
akepe içinde fetöcü olmadığını iddia edenlerden çok daha şuurlu kitledir.
Akşener’i MHP li sanan kitledir.
15 temmuzdan sonra cemaate selam veren içeri alınırken Meral Akşener'e dava bile açılmadığını bilen kitledir.
(bkz: 1 troll havladı sanki evet evet 1 troll)
koray aydın inkar etmiyor aksine iyi bir şeymiş gibi demeç veriyor.

https://www.ntv.com.tr/tu...or,dwsa_YxwlU2J5j9HM5XFNw

türk siyasetinde yeni, atatürkçü, milliyetçi biri gelmeyecek, ben umudumu kestim.
Feto ya herşeyi veren bir vatan haininin o ülkeyi yönettiği yerde başka vatan haini aramak..... Bokunda boğul Türkiye.
ak götürenin başındaki adam ne istediyse verdim dedi

hiç duyan olmadı mı ?
etmiyorum çünkü inadına iyi particiyim. meral akşener'in firavunla çekilmiş selfisini de önüme koysanız farketmez. isterse ülkeyi bölsün parçalasın batırsın oyum meral akşener'e.
olmayan bağlantılardır.

bir türlü bıkmadınız bu tür ithamlardan.

meral akşener, kemal kılıçdaroğlu veya fetö bağlantısı olduğu düşünülen kişiler neden hala dışarda?
kabul edenlerden daha makul ve mantıklı olan kitledir. bunların anlamadıkları nokta şu ; ortaya bir iddia atıyorsan savcı falan gibi hukuk adamı değilsen iddianı ispatlamak zorundasın. suçlama veya her ne iddiasında bulunuyorsan iddiada bulunduğun kişi onun öyle olmadığını ispatlamak zorunda değil. sen onun öyle olduğunu ispatlamak zorundasın. yoksa meczup/iftiracı sıfatına sokarsın kendini. kimse söylediğin şeyleri ciddiye almaz sonrasında.

bunu anlamadıkları için "öyle başkalarının görselleri paylaşmayın yaeaea" diyorlar. oysa o görseller kimlerin fetocu olduğunu anlatmak için paylaşılıyor zaten. sen hiçbir şey paylaşamayıp sadece iddiada bulunuyorsun sana kanıtları ile cevap verenlerin verdikleri cevabı da kabul etmiyorsun.
Türkiyede siyaset son 15 yıldır meksika açmazı gibi zaten. Hiçbir şekilde tam olarak istediğimizi seçemiyoruz.Ortada olanlardan birini seçmek zorunda kalıyoruz. Üstte yazarın dediği gibi insanlar demirtaşa bile oy verdi.(Onların ben kafasına tüküreyim) Şimdi de akşener var. Açıkçası ben bu başkanlık sisteminde gelecek hiçkimseye güvenmiyorum fakat yine açmazdayız silahlar çekildi kimse karlı çıkmayacak. Tek umudum en az zararla kurtulmak ve Türkiye için en iyisinin olması.
1. numaralı adanım ak partinin bir numaralı adamı olduğunu kabul etmeyen kitleye ne demeli peki?
ona bakarsan akabe de senelerdir siyasette ki fetocuları arayıp arayıp bulamıyor

nereye gitmiş olabilirler acaba ?
güncel Önemli Başlıklar