bugün

herhangi bir kadındır. akıla bak.
Önce kafalarda ki abazalıgı azgınlıgı yok edin sonra laf atın. Kadınlar gezemez diyen insanlara baktıgınızda hepsinin cinsel bir ilişki arayısında oldugunu görecekainiz.
Önce kafalarda ki abazalıgı azgınlıgı yok edin sonra laf atın. Kadınlar gezemez diyen insanlara baktıgınızda hepsinin cinsel bir ilişki arayısında oldugunu görecekainiz.
Hoş karşılanmayacak kadındır. Bizim zamanımızda böyle şeyler olmazdı. Evet.
ne yazık ki bazı beynine oksijen gitmeyen varlıkların, gelip sözlükte böyle başlık açmasına sebep olacak kadındır.
O kadın değil travesti direk ise gidiyordur.
Akşam ezanı evlerimize girelim diye okunuyor zaten. Çocukken akşam ezanıyla eve girersin. Büyürsün akşam ezanından sonra dışarı çıkmazsın. Akşam sikine hakim olamayanların hakim olduğu bir zaman çünkü. Kırsal hayatın şehire adapte olamamış beyinleri de böyle başlıklar açıyor.
tıpkı erkekle gezen kadın gibi normal bir eylemi gerçekleştirmektedir.
benim yan komşum imam eşi ve yazın yatsı ezanından sonra küçük çocuklarıyla mahallede komşu oturmasından döner, s*ktir git şimdi.

not : başlığı ben hortlatmadım.
Akşam ezanından sonra eve girmesi gereken sokakta oynayan çocuklardır, yetişkin insanlar değil.
şurada bu kadına troll değilse ciddi anlamda karşı çıkacak insan sayısı bir elin parmağını bile geçmez.

135 girdi varsa trolleri hariçte tuttuğumuzda tamamı bu kadına laf eden insanlara cevap niteliği taşıyor.

bu biraz aptallık gibi değil mi ya? bir problem yok neredeyse herkes hemfikir ama nefretinizi kusuyorsunuz. birbirinizin gazını alıyormuş gibi hissetmiyor musunuz?
Acaba ne arıyor, o saatte ihtiyaç duyup aramaya çıktığı şey nedir?! Merak edilen kadın.
Avrupa'da yatsıdan sonra bile sıradanlaşan hede.
Güvenliğini düşünmüyordur.
Hiç de absürt değil. Doğuda kadınlar gece 12 lere kadar sokakta yürürler ve kimse onlara zarar vermez.