bugün

2 de yattim sabah olmadi arkadas 4 kere uyandim geri uyudum 6 da kalkip ise geldim.
iş çıkışı eve gelip duşunu aldıktan sonra mayışan insandır. Hergün bu akşam oturuyacam şu kitabı okuycam,şu filmi izliycem diye söylenir. Ama akşam olduğunda kendine verdiği sözlerin hiç bir önemi kalmaz.
Yorgun insandır. Beni bırakın 9 da bile uyurum.
Çalışan ve sabah erken kalkan insandır.
Akşama kadar bilgisayar ekranına bakmaktan kafam patlıyor. Akşam eve geldikten sonra herhangi bir ışık görmeye bile tahammülüm kalmıyor. O yüzden 10 - 10.30 gibi uyumak büyük zevk veriyor.
Sabah 7’de uyanmanın yarattığı müthiş his.
Yorgun ve uykusuz insandır.

uzun yolculuklar, yoğun bir iş günü ya da gergin geçirilmiş saatler sonrası değil 10, 8' de bile kafayı vurup uyuduğum çok gün olmuştur.
ilaç gibi gelir. erkenden ve zımba gibi uyanırsınız.
Hayatımın bir noktasında olmayı umduğum insan tipi. Zaten biyolojimize uygun değil geceleri uyumamak.
namaz kılmayan insandır.

yatsı kaçta okunuyor zaten 10’da yatmak mümkün değil.
Askerdeyseniz ya da askerlik yaptıysanız gayet doğal olan bir durumdur.
iste cok yoruluyordur. Benim getirebildigim baska aciklamam yok. Ilkokula giderken ilk bilgisayarimi almislardi bana, o zamandan beri geceleri hep basindayim serefsizin.
babamdır. hatta 10 bile değil 9.30 dedim mi devrilir. kalp ameliyatı olanların huyu değişir demişlerdi ama bizimkinin sadece uyku düzeni değişti.
Muhtemelen çok erken kalkan insandır.

(bkz: ihtimaller ihtimaller)
(bkz: Düz adam)
sıkıcıdır.
insan değildir. Evet.
iş saatleri bu saatte yatmasını gerektiren insandır.
Derdi tasası olmayan, hiçbir şeyi kafaya takmayan, rahat ve huzurlu insandır. Gece 12'den önce uyuyamayanların hayalidir.
ya çok huzurludur ya da çok sıkıntılı. çareyi uykuya sığınmakta bulmuştur.
Tasasız insandır. Saat 10 da hiç bir şey aklına gelmeden uyuyabiliyorsa zihnine sağlık.
Uyku ilacı kullandığı için ister istemez uyuyodur. Sabah uyandığında mutlu uyanmıyor, ilacın etkisi ile muhtemelen hiç uyumamış gibi yorgun hissediyordur.
Benimdir. Mutluluktan değil sıkıntıdan uyuyoruz belki.
Mutludur. Her sabah uykusunu alir, sabah kahvaltisinda portakal suyunu içer.
akşam ben 10 da yatıyorum. tabi sorun uyuma kısmı...