bugün

Bu darbenin 'kutsal kase' si. Onu anladığımızda, darbeyi de anlayacağımız hissi bende çok yüksek.

Akar, dişli ve öztürk arasında garip ilişki de ikinci belirleyici konu.
tahminime göre bu adam dişliyi darbeye ikna ediyor. dişlide akarı ikna etmeye çalışıyor.
daha sonra olaylar çark edince akar geri vites yapıyor.
öztürk ifadelerine göre darbeyi yapan dişlidir olayı öğrendiğimde kendisi akarla birlikte çay içiyordu diyor.

olaylar çok garip. bakalım altından neler çıkacak.
Olay agatha chiristie romanlarına döndü. Finalde kimin elebaşı olduğunu öğreniriz.
Kubilay selçuk'un yeni verdiği ifadenin akın öztürkle ilgili kısmı şöyledir.

CNNTürk'ün haberine göre Kubilay Selçuk, "O gün Ankara'daki Akıncı Üssü'ne, Tuğgeneral Hakan Evrim'i ziyarete gittiğini, birden bire kendini olayların içinde kaldığını" savundu.

Selçuk, "Akın Öztürk, bizim bulunduğumuz, Genelkurmay Başkanı'nın da bulunduğu odaya geldi. iki komutan kaosun durdurulması için birlikte gayret ettiler. Biz odadayken Genelkurmay Başkanı bu durumun çözümüne yardımcı olması için kuvvet komutanları ve Akın Öztürk'ün çağrılmasını istedi. Yurtta Sulh Konseyi'ni, üyelerini bilmiyorum. Fethullahçı Terör Örgütü ya da paralel devlet yapısıyla bağım yok. Bir askerin de böyle bir bağı olamaz. Ben kendimi olayların içinde buldum. Yurtta Sulh Konseyi'ni tanımam, neyi amaçladığını bilmem" diye konuştu.

Verilen ifadeler akın öztürk'ü aklar nitelikteyken basın sürekli suçlu çıkarmak için doğru ya da yanlış haberler yapıyor işler çok karışık.
15 temuz 2016 darbe girişimini nisan ayından beri planlayan generaldir. takalnınca baya dayak yemiştir
A hbr i izleyenlerin darbeci olarak suçladığı paşa.
Cumhurbaşkanı olacakmış.

http://www.hurriyet.com.t...0187642&utm_term=post
şuan ne yaptığını merak ettiğim darbeci fetöcü kişi.
Ruyamda gordugum adam.

Adina okul yaptirmislardi ben de bu haberi kendisine vermekle gorevliydim ve sevincten havalara ucuyodu sirf adina okul yapildi diye.

Neyse bu ruyayi gordum diye darbeci sanip beni de iceriye almasinlar.
15 Temmuz darbe girişimi kapsamında tutuklu yargılanan, Yüksek Askeri Şura üyesi bir komutan.
Ne yaptığı merak edilmektedir.
suçsuzdur, açıklama yok. darbecidir fakat fetocu değildir.
darbenin 1 numarası olacak en son kişidir. enayiliğine doymasın suç tek başına üzerine kaldı.

bir de darbeden önce dişçisine "dişlerimi bir an evvel yap yakında televizyona çok çıkacağım" demiş. dediği gibi de oldu televizyona çok çıktı ama tek kulakla ve dökülmüş dişlerle.
masum insan. bosuna fislediler. gunu gelir avrupa insan haklari mahkemesinde turkiyeye dava acar.
Aklanması biraz uzun sürecek gibi görünen paşa.
Şu herife "masum" diyenleri kınıyorum, damadında bile dolar çıktı ayrıca ses kayıtları da çıktı, yazıklar olsun size.
Kulağı ne haldedir acaba? iyileşti mi.?
uçuramadığı bi khaleesi'nin ejderhası olan emekli komutan.

bu saatten sonra suçsuz olsa da suçlu olarak kabul edilecek sırf kendi mallıklarını örtbas etmek için.
Kimbilir ne zaman "pardon paşam" diyecekler yazık oldu koca adama.
babası 86 yaşında hayatını kaybetmiştir.

http://www.haberturk.com/...si-sessiz-sedasiz-gomuldu
babası ölmüştür.
Babasının ölmüş olduğunu babası mı? diye bana anlık şok yaşatan ve aklıma bi fıkrayı getiren şahıs.

Çok yaşlı bir adam kaldırımda oturmuş ağlıyor. Bunu gören bir kişi yanına gelip,

- dedecim hayırdır niye ağlıyorsun? Diye sorar.

Bunun üzerine yaşlı adam cevap verir,

- hiç, babam dövdü ondan ağlıyorum, der.

Duruma çok şaşıran adam merakla sorar,

-iyi de baban seni niye dövdü?

Yaşlı adam cevap verir,

-hiç, dedeme dil çıkardım diye.
Yüzündeki 'Haassktr sıçtık' ifadesi unutulmazlar arasında yerini alacak askeri müdür.
Darbe teşebbüsünden sonra kendisinden de aynı haberi almak için can atıyorum.
Hala aklanamamış olan paşa senelerde alabilir bu durum.
güncel Önemli Başlıklar