bugün

(bkz: arkadaş arkadaşın kompelasıdır)
(bkz: türk tv lerinde sunuculuk için türkçe gerekmemesi)
ozellikle zenci olan herkesin neredeyse, turkiye'de buyuk paralar ile top ko$turabilecegi bir donemde yapilan bir program idi. sabah sabah nerden aklima geldiyse...
bir dönemler star'da yayınlanan, akın sel ve kompela'nın beraber yaptıkları ,kompela'nın merhaba,iyiakşamlar,nasılsınız vb. kelimelerle bizi ekranlara kitleyeceği hedeflenip ,bomba gibi patlayacağı düşünülerek tasarlanan, patlayan ama ellerinde patlayan, televole anlayışını tetikleyen bir programdı.
(bkz: akin akin kompela)
kompela'nin bir mac esnasinda tartistigi, yanlis hatirlamiyorsam, emre asik'i gazatecilere bana pizivink didi diye ispiyonlamasinin ardindan, tamam bu adam oldu, artik kullanabiliriz mantigiyla yapilmis programdi. komikti ama. ya da bana konik geliyodu o yasta.
1990'lı yılların akıllarda kalan programı.
"akın akın kompela star'da" şeklinde bir sloganı vardı. zenci bir görüntü aklımdan gelip geçer.
Bu program yüzünden bir dönem bana öğretmenlerim dahil herkes bu şekilde seslendi. Bi de komikmiş gibi "ehehehe" diye gülüyorlardı.

Not: evet benim ismim de kompela.
tanrım bir daha öyle programlar izlettirmesin bize ama o zamanlar ilgiyle izliyorduk tabi...
bir dönem türk halkını ekrana kitleyen, dünyanın en salak programıdır...
güncel Önemli Başlıklar