bugün

akıllı tv internetteki onca komik ilginç ve saçma videoları tv ye tasıyarak ınternetsız evlere jest yapan bı tv kanalı.
yetenekler ve komiklikler gösteren video kanalı.
çeşitli amatör kamera çekimlerini içeren televizyon kanalıdır.
can sıkıntısının ilacıdır. reklamların kısa sürmesi artısı iken, bazı videoların defalarca yavaş tekrarlarını garip bir ses efekti ile vermesi sinir bozucu eksisidir.
(bkz: akıllı ama luzümsuz tv)
izlemeye bi dalınca sabaha kadar ne izlediğinizn uykunuzun gelip gelmediğinin farkında olamadığınız bazen saçma bazen komik ha bide ikide bir frekans değiştiren pekte akıllı sayılmayan bi kanal.
Akilli.tv

T.C Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 26/06/2009 tarih ve 2009/44 sayılı kararı gereği erişime kapanmıştır.

(bkz: bu siteye erisim mahkeme karariyla engellenmistir)
ismiyle çelişen kanal. zira akıllı bir video yok.
(bkz: muhabbet soğurucu)
tv de bişey yoksa yapacak da bişey yoksa en son açılıp izlenesi kanal okadar da kötü değildir hatta formatı icabe gayet iyidirde.
magic ve idiot bölümü çok bayıyo bu kanalın.
uykusuz gecelerin kanalıdır.bir süre sonra videolar ezberlenir fakat izlemeye devam edilir.
photoblog denen zımbırtısı gereksiz vakit kaybı olan, çoğu kafenin vazgeçilmezlerinden olan, uyku problemini giderici özelliğe sahip tv kanalı.

korku anları adlı programı da tadından yenmez.
sıkıntı zamanın da açılacak olan televizyon kanalıdır.
insanları aptallaştıran tv kanalı. photoblog diye bişey yapmışlar. takıldım ciddi ciddi. saçma sapan entryler yazmaya başladım.
idiot programı fena olmayan kanal. "ne insanlar var, abovv" dedirtir genelde.
canım sıkıldığında gülmek için tek başvurduğum kanal. özellikle idiot daki tiplemeler yarmaktadır.
kanal, kendisini elinde bulunduran tasarruf mevduatı sigorta fonu tarafından eski sahibi hayyam garipoğlu'na geri verilmiştir. işletmeciliğini ise kasım garipoğlu yapmaktadır.
geç karşısına otur kafan dağılsın kanalıdır. kendinizi anlamsız, komik, salakça görüntülere bakarken bulacaksınız ve bir bakmışsınız yarım saat öylece geçmiş.
(bkz: duvardan duvara atlayan gençler)
nasıl olur da 3-5 metre uzaktaki duvara bodoslama koşup sanki düz yolda koşarmış gibi koşup zıplanır sonra o yükseklikten kaldırımdan iner gibi inilir...
(bkz: bir vücut bu kadar esneyebilir)
küçücük kızlar var, büyük ihtimalle omurgasız olmalılar başka türlü insan evladı kıçını kafasına nasıl değdirebilir ki? *
(bkz: pinpon topu atıcılığının püf noktaları)
galiba bir trend bu gavurlarda. yahu elemanlar küçücük bardağa pinpon topunu cup diye sokuyorlar, nesi mi garip bunu genelde 4-5 metre uzaktan ve 3-5 duvara çarptırarak yapıyorlar. akıl alır gibi değil. kesin kamera hilesi olmalı. yakında çözerim sırrını.
(bkz: bakın ben ne kadar salağım diyenler)
bunlardan bi sürü, aklınıza gelmeyecek türden düşmeler, çarpmalar, uçmalar. evet.. hı hı...
(bkz: kıçıma iskele babasını nasıl soktum)
evet inanılır gibi değil ama buna benzer bir görüntü vardı geçenlerde. çocuk kaykayla babanın üstünden zıplarken ayağından pırtan kaykay öteye uçar ve oğlan lop diye oturur kocaman direğin üstüne, cerrahlar hala çocuğu düzeltmek için uğraşıyorlarmış. *
yerini şipşak tv aldı ama arkadaşımın evde hala var akıllı tv.
insanı gülmek için tek tek video tıklamaktan kurtaran kanaldır.
arasıra şiddet içerikli videoları sansürsüz yayınlayan kanal. kazaları yayınlıyor genelde böyle. ne komik ne de ilgi çekici. kanala defalarca e-posta attım, akılları başına gelsin.
artık neden uyduda çıkmıyor diye düşündüren kanal.

ayrıca sitesinde adult bölümü olan kanal.
bu kanalı ne zaman açsam evdekiler aklımdan şüphe ediyor , haklılarda.
2 yıldır izlerim ama daha hiç akıllı görmedim.
güncel Önemli Başlıklar