bugün

bu kadar özellik varken daha ne özellik olabilir ki aklıma yeni birşeyler de gelmiyor. belki şarjları 1 hafta giden bataryalı telefonlar olabilir.
kaybolunca evi bulması.
Öncelikle 3dvr teknolojisi uygulanmış olur. Fiziksel temaslar yerine zihinsel temaslara geçilir ve bataryalar hayvan gibi olur.
arama yapma özelliği mutlaka olur, mutlaka!
kesinlikle hologram.

kavisli sanal gerçeklik de gelebilir bunu yapamazlarsa. kaldı ki bu özellik televizyonlarda var. 8 kavisli samsung tv ve bir sanal gerçeklik gözlüğü ile farklı hayatlar yaşayabilirsiniz.
Daha büyük pikselli kamera
Daha büyük ekran
Daha ince
Daha uzun batarya ömrü
iphone zamanında nasıl nokiayı alt etmişse akıllı telefonların değişebilmesi için öyle bir devrim gerekli. Yoksa hep böyle devam eder.
Beyin gucuyle isleyecek. Düşüncen o gerçekleştircek.
Lazerli kızılötesi klavye.
silah özelliği..
konusmamizi taklit etmeyi ogrenip bizim yerimize kendi basina gorusme yapmak.
sonra bize gerek kalmayacak telefonlar takilacak kendi aralarinda.
Donanım olarak pek bi farklılık oluşmayacaktır gelişimler daha çok sanal zeka üzerine olacaktır.
Ultrason ve röntgen çekse de şu paragöz dr'lardan kurtulsak.
5 sene öncesini düşünüyorum da, baya bi şey değişti. Fiyatlar da öyle.

Eve ekmek getirmesi.

Fiyatının 2000 model araçlarla aynı olması.
yapay zeka haline gelmesi.
64 çekirdek Qualcomm Snapdragon işlemci veya 128 çekirdek Mediatek 99592 işte bütün mesele bu.
hakketten akıllı dedirtecek ozelliklere sahip olacaktır. bilemedim şimdi.
yapay zeka sayesinde bazi basit seyleri sizin yerinize dusunecekler ve size bildirecekler. ayrica yakinda fiziksel temas kalkacaktir.
100 mp kamera.
içini gösteren ekran.

yeter artık amk şu çıksın.
41 x 10 megapiksel kamerasıyla mükemmel fotoğraflar çekmenin yanı sıra istenildiğinde sizin yerinize osbir de çekebilecek.
hastaliklara gore igne yapabilme.

(bkz: grip aşısı)
Gözlüksüz 3D deneyimi yaşatması. Sharp üzerinde çalışıyor şuan.
Mesela çalmaya başlayıp yes tuşuna bastığın zaman 'hemen ne atlıyorsun lan şaka yaptım seni kim arayacak' diye telefonun sana mesaj atması.
nefes alsın yeter.
Dikkat, telefon uçuyor.
güncel Önemli Başlıklar