bugün

Rekabete gerek yok hepimiz deliyiz.
Ben akıllı olduğum için burada yazıyorum. Her insanı en iyi kendisi bilir. Ben çok zeki sayılmam ama benim için en iyi olan ne bunu iyi bilirim.

Diğer insanlardan kopmamak günlük sohbetleri öğrenmek gerek yoksa insan hem kendine hem de içinde yaşadığı topluma yabancılaşıyor.
kendisi de yazdığı sözlükte yazanların akıllı olmadığını söyleyen kişi kendi akılsızlığını kabul etmiş demektir.

akılsızın dediği de beni bağlamaz.
Burası insanların ego tatmini, ilgi budalalığı, yancı bulmak, keriz avlamak, yıkıklık hafifletmek, akıl ve mide bulandırmak vs işler için kullandığı bir yer oldu. Yani haklısın.
doğru söz. yalnız ben ayar vermeyi seviyorum. o sebepten burdayım. ki daha tam manasıyla başlamadım. bir iki ağlatacağım yazar müsveddeleri var onları gardlarını alsınlar bakalım *
Yazar ama çok yazmaz.
bizde akıllıyız diye diretmemistik zaten ama sen bilirsin yine de.
Kabakgiller de var. Karpuz kavun bu gurupta galiba. Bu sebzeler hep birbirinin akrabası. Mesela vişne ile kiraz da aynı aileden.
uludağ sözlük akla ve mantığa tepki olarak klonlanmış bir sözlüktür.
aklın yolu bir.Akılllı ınsan suan maltada tatılde zaten.
(bkz: entry nick uyumu)
(bkz: son entrysini yazdı)
Peynirin sert süt olduğunu bilmeyen yazar da kendine yazarım demesin bi zahmet. Yav ayran sert yoğurt bunu anlatmaya bile gerek yok. Kavun karpuz olayına hiç girmiyorum.
doğru, akıllı insan zaten bunları biliyordur.
Şöyle bir başlıklara göz gezdirince anlaşılan gerçek.
Yok peynir sert sütmüş
Yok yoğurt sert ayranmış
Yok kavun karpuzun kuzeniymiş bu ne la?
Böyle diyerek kendime de mal demiş oldum ama niyse.
Vallaha çekip gidecem ekşiye ha.
Ne olduğunu iyi bilen bir insanın nadide düşüncesi.