bugün

biraz önce izlediğim vidyo beni çok etkiledi. hani bana sorsa ben evet diyecektim o derece.

böyle bir evlilik teklifi görülmedi türkiye üzerinde.

kelimeler çok anlamlı. biraz reklam kokan hareketler var ama. * *
adamın emeği görülmeye değer.

vidyo için;

http://www.youtube.com/watch?v=RWC1EHpsJxw

ama hani bir de şöyle bir şey var arkadaş hani ben düşünsem bile o parayı nerden bulupta gideceğim o ülkelere. bir interrail yapamıyoruz amk.

adaletini s.keyim dünya diyesim geldi ulan.

ama yine de düşünce şekline bir helal olsun.

not: üç tarafı denizlerle çevrili ülkemiz de deniz görmeyen binlerce insan var.

not2: evlenmek için başlık parası biriktirmeye çalışan binlerce gencimiz de var.

not3: adamın ben üç ay boyunca dünyayı dolaşıcam istedigim herşeyi hesap vermeden yapıcam demeye götü yememiş olacak ki böyle bir yola başvurmuş.

not4: thy ve nike reklamı yerinde. farkedilmiyor.

not5: senin bir thy uçak biletine benim babam bir ay çalışıyor göt herif.
pes dedim ve de harika... neredeyse "evliliğe" tövbemi bozup "evet" diyecektim ama... bu ekran koruyucu, aldanmamak lazım, evlilik(te) mutluluk zor iş vesselam...
(bkz: para bol)
sadece izleyen olarak yüzümde şapşal bir gülümseme oluşturduysa, teklif yapılan kişinin bayılıp düşmesine neden olabilecek video. yok yok gerçek değil, hayır hayır olamaz, yok lan nereye buluyosun öle adamı. bunların nesli 70lerde tükenmemişmiydi ya? acil koruma talebinde bulunulmalı acilen korumaya alsınlar bu çoçuğu.
muhteşem bir teklif...
harikulade bir reklam olmuştur. umarım ikinci reklam olarak " haydi türkiye hep birlikte evet, evet, evet !" gibi bir şey çekmezler de havası bozulmaz.

" yemekmiş, yüzükmüş vız gelir." fikrini yerleştirebilir tabi bir de akıllara.
+ şu yüzüğü tak da başının bağlı olduğu belli olsun, iş yerinde, dışarda falan asılan olmasın...
- dünyanın en iğrenç evlenme teklifini yaptın tebrik ederim seni allahın öküzü...
+ al hadi al... kaptın genç, pırlantayı... köfte seni!
hiç öyle gözleri dolacak, içi bi hoş olacak bir şey yok.

ne yazık ki bariz bir viral reklam örneği.

ortada evlilik teklifi adı altında gösterilen bir tanıtım filmi var. çekimlerin kalitesinin ve ölçeklerinin mükemmel olması, videoların birleştirilmesi falan bunun profesyonel bir iş olduğunu gösteriyor zaten.

şimdi "aman ne hoş teklif", "keşke ben de böyle teklif alsam" ya da "yok böyle teklif, etiketleri altında bu video facebook'ta youtube'da milyonlarca kez gösterilecek.

al sana reklamın kralı.

yakın zamandaki benzer bir örneği için;

(bkz: fulya nın mert ve begüm den aldığı intikam)
sonuç: artık evlilik teklifi için beklentilerin yükselmesi gibi bir etkisi olup piyasayla oynanmıştır.
teklif değil fiilin kendisi akıllara zarardır. teklif tetikleyicidir. öyledir öyle.
taşlar ve sopalarla yapılmıştır ve beyne isabet eden bir sopa darbesiyle zarar vermiştir.
umarım hayır cevabı yapıştırılmıştır.
evlilik de zaten akıllara zarar bir şey olduğundan, önemsizdir.
bunu yap, kız bir bahane bulmazsa adam değilim. mesela "bu kızları nerden tanıyosun sen bakim?" veya "naptın bakim oralarda?" diyebilir. hiç girişmeyin bence.
akıllara zarardır ve aynı zamanda izleyen bünyede ağır sinir yapar. hasetlikten kurutur adamı.
sen hem yakışıklı ol hem aşık ol hem gözü kara ol, seni kendine böyle aşık eden kıza selam ederim.
(bkz: viral reklam)
allahın emri peygamberin kavliyle başlayanlarıdır *
çılgınca...

kızın ismini vermediği için inandırıcı değil bu videoyla her kız tavlanır efenim....
freudyen açıdan yaklaşmak gerekirse; bir erkeğin bir kuku için yapamayacağı şey, aşamayacağı engelin olmadığını bize göstermiş olan evlenme teklifidir.
sadece bir reklam olduğu için bende hiç de öyle mükemmel bir teklif etkisi bırakmadı. sanki gerçek, hem gerçek olsa da harika falan olmazdı, reddedilmesi lazım. yalancı pislik aylarca tek başına gezmiş. evlendikten sonra bir daha asla yapamayacağı harika bir tatil yapmış... kendisi için yapmış yani, gösteriş budalası bir de internete vermiş. *
patenti alınmış evlenme teklifi olabilir.
kötü örnek erkek. bulunduğu yerde linç edilmelidir. biz nasıl gezicez lan o kadar ülkeyi. şehir içi ulaşım 2 lira anasını satiim.
sanıyorum şu arkadaşın yaptığıdır
http://www.cazforum.net/i...e-teklifi-video-izle.html

umarım bir gün bizim de karşımıza uğruna dünyayı dolaşacağımız bir güzel çıkar.
-benimle evlenir misin?
hiç samimi gelmedi açıkçası.ve bence bir reklam sadece gerçek değil.ortada ne seven bir erkek ne seven bir kadın yok.hem olsa da böyle böbürlenmek için yapılmış tadı verdiğinden o kadın olsam o erkek hakkında bir kere daha etraflıca düşünürdüm *
orijinaldır, lisanslıdır çakma değildir. az orijinal olan evlenme tekliflerine rağbet etmeyiniz.

bu aralar dönen bir video var onlar için:

(bkz: gerilla reklamlara inanan insan)