bugün

anlatıyorum dinleyin.

öncelikle bu planın işleyebilmesi için 2 şeye ihtiyacımız var.

1)2.7 milyon tane e-mail adresi (oha canım o kadarını nasıl bulacaz demeyin bulmanız lazım. bu kadar olmasada çok sayıda bulmanız lazım)

2)kendimizi üst düzey bir iddaa tahmin şirketi olarak tanıtan bir e-mail dizaynı.

evet malzemeler hazırsa devam ediyorum.

şimdi lig maçlarına bakıyoruz, atıyorum bu haftaki maçlardan birisi bursaspor-beşiktaş mücadelesi.

bu 2.7 milyon e-mail adresinin;

900.000 tanesine maçı bursasporun kazanacağını

900.000 tanesine maçın berabere biteceğini

900.000 tanesine maçı beşiktaşın kazanacağını yazıyoruz.

sonuçta maç bu 3 senaryodan biriyle sonuçlanacak ve biz 900.000 kişiye doğru tahmin bulunmuş olacağız.

tabi sadece bir maçı doğru tahmin etmek pek birşey ifade etmeyecektir. peki ne yapacağız:

doğru tahmin verdiğimiz 900.000 kişiye sonraki hafta herhangi bir maçı aynı şekilde 3 senaryoya bölerek tahminlerimizi göndereceğiz.

bununda sonunda tam 300.000 kişiye arka arkaya 2 maçı doğru tahmin etmiş olacağız.

işleri bu şekilde ilerlettiğimizde yani maç sonucuna göre doğru tahmin yolladıklarımızla yola devam ederek yaklaşık olarak 11.000 kişiye arka arkaya 5 maçı doğru tahmin etmiş olacağız.

bir düşünün 5 hafta boyunca lig maçları e postanıza doğru bir şekilde geliyor. etkilenmez misiniz?

iddaa oynamak için tahminlerinizin gelmeye devam etmesini isteyecek kişiler olacaktır.

sonrasında ise belirlediğimiz bir ücret karşılığında üyelik isteyeceğiz. vereceğimiz hesap numarasına paramız yatacak.

evet artık bir dolandırıcısınız tebrikler.
oha çok mantıklı benim neden aklıma gelmedi diye düşündürür.