1. 1.
    sol tarafta dönen başlıklara bakılırsa cevabı kendiliğinden ortaya çıkar. ak kara bilmem ama kendisini troll zannedip yazdıkları şeyler yüzünden onları okuyan herkesin kendilerinden nefret etmesini ve daha fenası ailelerine varana kadar küfür edilmesini şerefi olan bir insan kabul etmez. anonim olmak bir şeyi değiştirmiyor o küfürler nickleri delip geçiyor kendilerine giriyor ama görüldüğü kadarı ile karmalarının bol eksili olması ailelerine edilen küfürlerden çok daha önemli. laftan da anlamıyorlar ki bu da başlı başına bir gösterge.
    5 -1 ... mel mel bakan gibson
  2. 2.
    akını bokunu bilmem sözlükte-twiter vs sosyal medyada gördüklerimin büyük çoğunluğu halk arasında oroospu evladı olarak tabir edilen tiptedir. çok ayıp ediyorlar amlarına koyayım.
    1 -1 ... faso aga
  3. 3.
    şerefi olsa bunu akapeye mi satar diye cevaplanabilecek soru.
    1 ... noxeca
  4. 4.
    'fikrini satanların şerefi olmaz.'
    13 ... kutsal cesi 2
  5. 5.
    ahahahaha.

anladınız siz.
    ... liz queen
  6. 6.
    olsa onu da paraya çevirirler emin olun.
    2 ... munir bey
  7. 7.
    insanlar Siyaseti, birbirini mat etme alt etme ekarte etme meselesi olarak gördüğü sürece bu konu tartışmadan çatışmadan tarafgirlikten toplumun geriliminden başka hiçbir işe yaramaz. Vay senin partin şöyle yaptı da yok liderin böyle yaptı da yok bilmem kaç senedir iktidarda da türkiyeyi şöyle geri bıraktı da böyle bıraktı da. Tamam. Eleştirmek güzel. Sende karşılık verdiğin zaman niye hazmedemiyorsun ki madem? Senin bir fikrin varsa çık ortaya söyle de ki bu böyle böyle olmalı. Üç beş çapsız bir taraf olmuş boyuna hakaret eder muhalefete iktidara birbirlerine. O onu şerefsizlikle suçlar öbürü onu hainlikle suçlar. Bu mu siyaset? Ya sizin içinizden kaç tanesini kendi siyasi partisinin ilçe binasını basıp genel merkezin dayattığı adayı protesto etti ya? Daha kendi parti içi demokrasisini eleştirmekten aciz hayatında özeleştiri yapmamış yeni yetme veletler kalkmışlar ayar vermeye çalışıyorlar. Bak sen şu işe. Örnek Benim chp nin içinde de arkadaşlarım var. Tek bir yapıcı eleştiri dillendirdiler diye il meclisinden ihrac edildiler. Ben yaşadığım şehrin Akp il yönetimini bizzat cumhurbaşkanına şikayet etmiş yönetimin değişmesinde rol oynamış bir insanım. Sen ne yaptın? Sen ne yaptın bu güne kadar?
    ... gazeloglu
  8. 8.
    Şerefi olsa para için düşüncelerini satar mı ?
    2 ... clapyourhands
  9. 9.
    Yoktur.

Memleketin her yerine 300-500 odalı yazlık saray yaptıranlara ses etmeyip, tatile çıkan Ekrem imamoğlu'na laf atmaya kalkan babasız piç kuruları bunlar.
    4 -2 ... alkolik oldum
  10. 10.
    gerçekten aktroll olan veya aktroll taklidi yaparak trolllük yapanların annelerine büyükannelerine ve kız kardeşlerine lanet olsun.
    1 ... sigara icmiyorum