1. 1.
    Ben en ufak kendimi savunmaya geçtiğimde hemen çaylak yapıyorsunuz.şakasız her ay 4 kere çaylak oluyorum ama bu aktroller izmir'e, sözcü gazetesine ve alevilere imalı entryler giriyorlar fakat hala kuyruklarını sallayabiliyorlar.

Yandaş mısınız uludağ sözlük?
    6 -9 ... proleterlerin manifestosu
  2. 2.
    Adaletli sözlük yönetimidir. aktrolden kasıt vatanını, milletini, devletini seven insanlar ise o kişiler çok daha fazla çaylak ve silik cezasına maruz kalıyor. Ayriyeten birisine özelden hakaret etmek savunmak olmuyor.
    4 -5 ... kardesiniz2006
  3. 3.
    Sinsi sinsi gezdikleri için yapılmazlar.

Biz bunu anlattık. Sözlük kuralları ile anlattık. Polemik ve kavgalarda yapılmaması gerekenleri anlattık.
    1 -1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Vatani değerlere hakaret edip ihanet edenlere, kadınlara yönelik aşagılıyıcı başlıklar açanları kısaca ırkçı, cinsiyetçileri koruyup kollayıp kucaklıyorlar ama vatanını ve Atatürk'ü savunanı, kadınlara saygı duyanları, milli değerlere sahip çıkanları çaylak yapıyorlar, yetmiyor silik yapıyorlar. Her şey ortada. Ne demişler silken yaranır. Bunlara böyle yazarlar lazım.

Yandaş mısınız uludağ sözlük?
    3 -3 ... bay efendi
  5. 5.
    nefret söylemi içeren, tahrik etmek amaçlı yazılan tüm entry ve başlıklar silinmezken, bizim mantıklı bilgi içeren entrylerimiz silik yiyor. henüz hiç çaylak yapılmadım, elimden geldiğince sözlük formatına uymaya çabaladım. her gün kasıtlı olarak gündeme tahrik edici başlıklar arka arkaya açılıyor. savunma yaptığımız zaman o belirli kitleden linç yiyoruz. uludağ sözlüğe üye olmak için giren birini düşünün, böyle zübük başlıkları görünce bizim sözlük olduğumuza ikna olur mu?

kayırıyorsunuz. trollük adı altında suç sayılacak entryler giriliyor. chat yapar gibi boş boş konuşan entryler silik yemezken, duruşunu belli eden yazarların yazdıkları siliniyor. çaylak yapılıyorlar.

neden bu sözlüğü güzelleştirmek yerine troll yuvası olmasına izin veriyorsunuz? ırkçı, cinsiyetçi, şiddetti savunan bir sözlük olmayı neden seçiyorsunuz? her görüşten insana yer vermek varken, neden trolleri koruyor muhaliflere sus diyorsunuz?
    4 -4 ... yarasa seneca