bugün

anlamıyorum,dağdaki teröristi şehire indirip seyyar mahkemelerde serbest bırakan,liderlerine seks yapsın diye karı gönderen, hatta ve hatta operasyon yapan valilri vatan haini ilan edenlerin zoruna gitmemesi gerekiyor bu bu kadının açıklamalarının.

ne kadar ikiyüzlü şerefsiz mahlukatlar oldunuz siz ya.
siz teröristlerle elele megri megri deyince brsey yok,kadının biri gerilla annesini oynamak isterdim deyince auuwww..

iğrençsiniz ibneler.
zamanında sucukçu muhasebecisi'nin "analar ağlamasın" söylemini ciddiye alıp, gaza gelen kişi şikayetidir.

hayır, o değil, şikayet ettiği yandaşlar da gaza gelmişlerdi ama onlar bundan farklı olarak ne zaman döneceklerini biliyorlardı.

(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)

velhasıl, bu kadının suçu reisin dönüş hızına ayak uyduramamasıdır ki ileri demokrasimizde insanın başına olmadık işler gelmesine vesile olur vesselam...
akp tesislerinde dansözlük dersi almayı ihmal ettiği için dönmekte geç kalmış bir kadının feryadıdır.

aslında o ders uludağ sözlükte de veriliyor. şu sözlük yandaşlarının haline bakın! şakira halt etmiş yanlarında maaşallah...
Mağduriyet edebiyatı kullanarak Dikkat çekme çabasında olan bir tiyatrocu söylemidir.parası bitti galiba.
algı yönetimi yapan babası belirsizin atatürkçülere yamamaya çalıştığı atatürk düsmanı iddiası.
onunla uğrasan aktroller degil. aktroller cok sever vatan hainlerini.
füsun demirel atatürk düşmanı kürtcü libosun teki. mustafa kemalin tsksına silah sıkan teröristi översen onun kurdugu cumhuriyette sana iş çıkmaz.
her sene en az 4 defa kandırılıp ülkenin bekasını tehlikeye sokan,ekonomisini çökerten bir adam ''kandırıldım'' dedikten sonra hiçbir yaptırıma maruz kalmadan hayatına kaldıgı yerden devam edebiliyorsa, füsun demirel de sektördeki işine devam edebilmelidir.

ama siz anlamazsınız tabi,size jet fadıl gibi,çiftlikbank gibi allah din kitap kullanarak yağlı kazık sokan din tüccarları lazım,seversiniz.

bir de ''babanız apo'ya da sıra gelecek'' demiş densiz,ulan apo'nun altına karı veren,odasını 5 yıldızlı süite çeviren ben miyim a şerefine limon sıktığımın muşmulası?