1. 1.
    Bazılarına cevap olarak bunu demesi doğru ve adam haklı.
    Ayrıca Ölmeden önce ateist olan dinsiz olan birine öldükten sonra neden mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin derler onu da anlamış değilim ve allah rahmet eylesin diyenlerin çoğununda islama karşı oldukları daha farklı bir durum.
    9 -20 ... desifreleyici
  2. 2.
    aktroll değil orospu çocuğunun attığı tweet. bu başlık altında da iki tanesini görebilirsiniz.
    14 -5 ... diskapininmandali
  3. 3.
    Orospu evladı olduğu için öyle bir tweet atmış olabilir.
    12 -1 ... golgebeyi
  4. 4.
    Bu pisliklerin akla beyazla ne işi olabilir tıpkı korkak bir insana cesur ismi koymakla olmadığı gibi kendine ak demekle de ak olunmuyor işte böyle. .
    4 -1 ... xenobe
  5. 5.
    islama göre imanla öldüyse ne olursa olsun cennete gidecek. bu dal yarak kendi imanını kaybetti haberi yok, şimdi o düşünsün.
    10 -1 ... adrian monk
  6. 6.
    Ne yani, Allah'a Kur'an ve peygambere inanan ana Kur'an kurslarında erkek çocuklara tecavüz eden, namaz kılıyor oruç tutuyor diye cennete gidiyor öyle mi?
    Evet, cennete gidiyor diyorlar.
    Kalbinde hardal tanesi kadar iman olan cehennemde cezasını çekince cennete gidiyor diyen ve böyle yazan bir çok kişi kitap için bakınız vermeye gerek yok.

Ana ben Kur'an kurslarında çocuklara tecavüz etmiyorum ve Allah'a inanmıyorum (haşa) diye cennete giremiyorum öyle mi?

Diz kapağında etek giyip başı açık kolsuz bluz giyen ailesine eşine sadık namus ahlak sorumluluk saygı bilen cehenneme, başı kapalı internette oyun oynarken tanışıp erkeğe kaçan evli kadın cennete öyle mi?

iyi ki bu zihniyet sahibi olanın Allah'ına dinine inanmıyorum ve inkar ediyorum.

Benim Allah'ım ve onun katında ki dini, sizin Allah'ınızı ve sizin dininizi lanetliyor.
    3 -2 ... thebiggraywolf
  7. 7.
    aklı sıra komiklik yapmış anlaşılan

ama

tam anlamıyla geri zekalı nedir ?

nasıl olur ? sorusunun cevabı.

fetva makamımısın ?

internetten birilerine laf sokmaya çalışan

liselinin teki belli ki.
    ... pilihozlu haci baron bey
  8. 8.
    Allah ile ortak olmuşlar iyice, kim cennete gidecek? Kim gitmeyecek? Siktiminin bedevileri millet dinden imandan soğudu bu allah'sızlar yüzünden. Kesin lanetlendik. Başka türlü izahı yok bu hallerimizin.
    1 ... huzursuz adam
  9. 9.
    Kimin nereye gideceğini Allah bilir!! Ne saçma düşünce yaa Allah rahmet eylesin deyip geç sana mı kaldı kimin nereye gideceği.. yazık yaa cidden yazık.. gencecik bir can gitmiş.. rabbim ailesine sevdiklerine sabır versin. Kısacık ömür sayısız acı.. ah be kardeşim gittiğin yerde mutlu ol.
    1 ... simiago
  10. 10.
    yaşasaydın bu geri zekalı dincilerle,

ak-trollerle birlikte yaşayacaktın

orası mı iyi ? burası mı iyi ? karar senin.

valla biz bıktık usandık bu beyinsiz dincilerden

bunlarda beyin yok ama

her konu da fikir pok.

ne yapalım recep ve taklavatını

o koltukta bunlar oturtuyor.
    9 -8 ... pilihozlu haci baron bey