1. 1.
  Evrim teorisinin doğru (resmiyette) kabul edilmesinin sebebidir. Kimse ciddiye alıp da tersini ispatlama ihtiyacı hissetmemiştir. (bkz: ateistler de bunla avunsun mk)
  1 -4 ... enyobazyazar
 2. 2.
  Bilimde böyle birşey asla yoktur. Kanıtlama görevi iddaa edene aittir. Ve evrim bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
  1 -1 ... muge anlinin bulamadigi adam
 3. 3.
  yanlış olandır. s.et sen zaten evrilememişin ne dert ediyorsun.
  2 ... amamoslavida
 4. 4.
  Bilimsel olarak olmayan durumdur.
  Ancak teori cok guclu bir iddia'dir, bilimsel teoriyi bilmeyen salaklar " Lan bence kuslar kanatlari yuzunden ucmuyor " gibi iddialarin teori olamayacagini bilemiyorlar.
  Yer cekimi de hala bir teori. Teori, yasadan bir onceki basamak.
  Evrimi destekleyen o kadar kanit var ki. Ustelik var olan mevcut durumu en iyi aciklayan da teoridir kendisi, big bang ile birlikte.
  Allah kitap falan cok guzel tabi de, gercekler uzer.
  -1 ... illiterate
 5. 5.
  öyle görünen bir gerçektir. evrim teorisi de bunlardan biridir. her teori doğru değildir çünkü bir zaman doğru kabul edilen teori bir zaman sonra çürütülüp yeni bir teori çıkabilir. evrim teorisi de bilimsel olarak kanıtlanmış değildir, teoridir. buna inanıyorsanız inançlı bir insanın yaratıcısına bir şey söylemeyin çünkü siz de körü körüne bir şeye inanıyor olursunuz. evrim teorisi belki yıllar sonra çürütülebilecektir belki de imdi çünkü bir teoridir. doğruluğu kanıtlanmış bile olsa yeni ortaya çıkacak, bulunacak şeylerle bile çürütülebilir.
  ... dusler sokaginda gece vakti