bugün

Bir kaç gün önce aksaray'dayım, yok ulan yok il değil hani şu istanbul'un aksaray aksaray diye dolmuşçuların diline pelesenk olan aksaray..

Neyse çayımı kahvemi aldım yavaştan demlene demlene gidiyorum, hafif çakır, ince ayar ilerliyorum..

Baktım ilerde bir arbede var, yavaştan akayım bakayım ne oluyor diye, ALLAH ALLAH bir de ne göreyim..

Afet mi afet cıgır mı cıgır afroditi kıskandıracak medusayı çatlatacak bir hatun, lavuğun elinde dayak yiyor, karının saç baş dağılmış gözüken bir yeri yok anadın mı..

Yaklaştım aniden, ne vuruyorsun lan kıza dedim, lavuk terso yapmaz mı? Uza lan sen karışma dedi.. Bana dedi 1.80 boy 43 cm biceps 140 cm omuz genişliği olan bana bunu dedi orospu çocuğu, o an fitilini çektim içime dikili kibirin, bir yumruk vurdum lavuğa tam çenesine geldi geri adım attı attı attı 3-4 adım sonra düştü meğer hafif sarhoşmuş piç...

Neyse kızın yanına gittim bir şeyin var mı falan diye, ananı sikeyim uzaktan her şey fluuydu, şüyuu vukuundan beter hesabı yakın resme bakınca baba ben pikine pançoz ayıktım işi, lan bir de benden büyük ibne 12 oktav bariton sesle sağol abi demez mi, beynimden aşağı karasular boşaldı, yok yoook, önemli değil diye afalladım..

Gideceğin bir yer varsa bırakayım dedim.. (içimden söyleniyorum, Bahtını sikeyim bir karı kurtardın o da tro çıktı falan diye..)

Yok zaten ben hep buralardayım dedi, sen bilirsin kal sağlıcakla deyip uzadım yoluma..

Giderken ulan dedim makus talih bunu da yaptın ya.

Helal olsun ulan sana..
(bkz: Nasıl gay oldum)
bu şey değil mi ya, araba kazasından sonra;

-Ayten kalk Ayten
-Ayteeen kalksana kız
+(Ayten den ses çıkmaz)
-mahmut abi gözünü seveyim kalk