bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    birkaç gün önce başgöstermiş ve 3000 civarındaki kişiyi hastanelik etmiş olaydır. sebebi bilinememekle beraber şehir şebeke suyunun da temiz olduğu anlaşılmasıyla bu zehirlenmenin nedeni de gizemini korumaktadır.
    ... arabaciarabayatasget
  2. 2.
    zehirlenen kişilerin sayısı her gün artmaktadır. yetkililer kameralar karşısında çeşme suyu içerek suyun temiz olduğunu ispatlamaya çalışmıştır. umarım temzidir yoksa ona inanıp suyu kullanmaya devam eden binlerce insan riske atılmıştır.
    -1 ... johnnyturhan
  3. 3.
    belediye başkanı yardımcısının ''bakın looo sular temiz,mis gibin, bak ben içiyorum siz de rahat rahat için'' diyerekten şebeke suyunu basının karşısında lıkır lıkır içmesinin ardından zehirlenme teşhisiyle hastaneye kaldırılmasıyla kişisel yaran başlıklar listemde top 10'a girmiş vakadir.
    2 ... neokurumneyazarim
  4. 4.
    olayın ortaya çıktığı gün vali sebati buyuran'ın izinli olarak adana'da olması, belediye başkanı nevzat palta'nın resmi ziyaret için suriye'ye gitmesi, il sağlık müdürü akın südemen'in seminer için antalya'da bulunması hasebiyle vekaleten yerlerine bakan kişilerin çelişkili açıklamalarının ardından boka sarmış olaydır.
    ... neokurumneyazarim
  5. 5.
    aksaray belediyesi'nin kelimenin tam anlamıyla sıçtığı olaydır.olaydan sonra su arıtma cihazı satan bir firmanın şehrin en büyük alışveriş merkezinde açtığı standı sudaki pislikleri vatandaşa gösteriyorlar diyerek büyük baskılar sonucu kapattırmışlardır ki rezilliğin daniskası bu olay için tüm sözlük ahalisinden büyük bir alkış istiyorum.
    ... neokurumneyazarim