bugün

mağdurum.
Ne var be ne var?
Efendim.
Sağlam hafızaya sahip olmam/detayları aklımda tutabilmem ve biraz huysuz olmam, işlerim istediği gibi gitmeyince çabuk sinirlenmem dışında bir özelliğini taşımadığımı söyleyebileceğim burcum. Akreplerin ketum insanlar oldukları, ağızlarından kimsenin kolay kolay laf alamadığı söylenirken ben ise tam tersi dişarı fazla açığım.
Cinsel dürtüsü yüksek bir burç olarak bilinirken, bende hiç yok öyle bir şey.
Anlaştığım insan burcu. Burçlara anlam yüklemem ama nerede akrep burcu varsa hep muhabbetin dibine vurmuştuk.

Bir başka burç için. (bkz: yengeç)
yine ne yapmışız acaba?
kendi değerini kendi değiştirdi bazıları.

ben de layık gördüğüm yerden aldım,
hak ettikleri yere bıraktım.
kendi bindiğim gemiyi bile yakacak kadar deliyken,
beni kibritle korkutmaya çalışanların aklına hayranım.
yine kime ne yapmışız diye geldim bişey yapmamışız gidiyorum.
kıskanç, iki yüzlü ve cinsel anlamda bi hayli öfkeli bir burçtur. ben 2 seneden daha fazla süredir bu iğrenç burca mensup biri ile cebelleşiyorum.
bu burca mensup kadınları çok hafife almayın, ebenizinkini tersten gösterebilirler. nice yiğit delikanlılar helak oldu.

bir kardeş tavsiyesi.
Lan bunlar kim kucakta gezdiririz

Ateş grubu yanında anca peçete tutarlar.
Kinci oluyorlar ben de kinci insan sevmiyorum. Sanırsın kendisi Allah'ın birinci yardımcısı.
Çok sinsi olurlar.
benimle tanışanlar burcumu sorduğunda akrep burcu diyorum, istisnasız hepsi "tahmin etmiştim zaten hi hi" diyor. halbuki akrep burcu falan değilim.

(bkz: yengeçburcu)
akrep burcu bir arkadaşım var, ağustos ayında evlendi, ekim ayında eşine boşanma davası açtı. ona dedim ki 'yahu bi dur bi dinlen, bi kendine gel, nedir bu acelen' neymiş efenim, "benimle ilgilenmiyor, facebookta hala kız arkadaşları var, yanıma gelmedi, şöyle yaptı böyle yaptı..." bir insan iki ayda nasıl değişsin yahu...üstüne üstlük bir de türk erkeğine açık ilişki teklif etmiş... ohohohhh... vay canına... bu ülkenin en ateyiz, geniş adamı bile bunu kabul etmez, etmez yahu... şimdilerde boşanmış olmaları lazım...

neyse efenim, kolay elde edilir bir imaj çizerler size, o sadece 'reklamlar' dır. reklamlara kanmayın... (bir benzerleri için balık ve yengeç kadını ahahah)
I applied my mind to know wisdom and
knowledge, madness and folly; I learned that this
too is a pursuit of the wind.
Ben kendi beğenimi insanlığın ortak yargılarına göre şekillendiremem. Eğer bir şeyi beğenmiyorsam beğenmiyorumdur.
“Yalnızca inandığım şeyler için savaşırım.”
"Ah 6. his, huzurumun baş düşmanı."
"Burcun ne" diyolar akrep diyorum götün götün kaçıyolar
Sanki akrep olan benim aq.
Beğenmeyen;

görsel
Benimdir. Gerçekten zor bir burç!
“tehnalığı seviyorum. sık görüşülmeyen ama bağı da koparılmayan dostlukları. sakin mekanları, az rastlanılmayı, kendimle kalmayı, kendimi saklamayı ve de sınırlarımı.”
buyrun benim.