bugün

akrep burcundaki çiftin ilişkisidir. tutkunun önüne geçilemeyecek bir ilişki olması kesindir.
tavşan gibi sevişip duracak olan çifttir.
(bkz: Seks seks seks)
araya bir de yengeç burcu kadını soktun mu, ölüm grubu olur benden söylemesi.
yatakta geçecek ilişkidir.
sokar mazallah bunlar birbirini.
bu ikisinin yükseleni de akrep ise çok fena oluyor. aman.
ikisi de birbirinin ne olduğunu bilmektedir; akrep burcu "masumiyet"i çekici bulur sadece.**
mekanik ve tatsızdır, olmaz...
bir konu hakkında tek bildiğiniz hakkında en çok bilinen ve en yüzeyseliyse* susunuz.
çok fazla insan içine çıkılmayacak olan ilişki çeşididir.
bir akrep burcu kadını olarak sadece 4 günlük yaşadığım ilişki türü.. işte özeti:

1.gün: akrep kadınının düşüncelerini ve aklından geçenleri çok iyi okuyabilen akrep burcu erkeğinin akrep kadınını "haklı olarak" kıskanmasıyla ilişkinin ilk günü sona erer.

2. gün: dünün intikamını almak isteyen akrep burcu erkeği de aynı yöntemi izleyerek akrep kadınını kıskandırmaya çalışır. bunu hisseden akrep kadını başta bunu önemsemiyormuş gibi yapar ama bunu da unutmayacağı bir köşeye yazar.

3.gün: akrep burcu kadını bir gün önce yediği darbeyi unutamayarak akrep burcu erkeğinden intikam almaya kalkar. sonra aralarında karşılıklı olarak bir 3.dünya savaşı yaşanır. iki burç arasında güzel tutkulu dakikalarla gün sona erer.

4. gün: ikisi de yaşadıkları ilk iki günü unutup affedemezler ve birbirlerine kızgın olarak ayrılırlar. (kavgalar, sözler falan)

çok değerli burçdaşlarıma not: bütün bunlar şaka, akrep burcu kadını ve erkeği iyi anlaşır ve birbirini gerçekten iyi tamamlarlar. yani az değil toplamda 6-7 günü bulan akrep-akrep ilişkileri de gördüm. sonra da ortamda bombalar falan patlamaya başladı da ben kaçtım, devamını bilmiyorum.
Zordur sevişmek bir yere kadar. kıskançlık intikam öfke inat hep ön planda olur ayrıca akrep erkekleri çapkındır biraz akrep bayanı sadakate tutkundur yanı başında ister eşi.
(bkz: sabahlar olmasın)
hiç anlaşamayacak iki burçtur. Akrep erkeğinin rahatlığı sorumsuzluğu ilişkisine sahip çıkmaması akrep kadınını kızdırır böylece ilişkide biter zaten.
2 defa denk geldiğim durumdur. bir akrep erkeği olarak, bilmeden de olsa akrep kadınlarını buluyorum ve uzun ilişkilerim oluyor. ama iki ilişkimde birbirine tamamen ters düşüyorlar. bir tane daha olursa mesajı editler görüşlerimi yazarım.
herkesin ya sevişirler ya da ayrılırlar dediği ilişki türü. halbuki yok öyle bir olay. birbirini seven iki insanın arasına ne jüpiter ne platon ne de rezzan kiraz girebilir. üstelik, iki taraf da, tutkulu olmasının yanı sıra, eğlenmeyi bilir. yolda bağıra bağıra gülüp eğlenen, birlikte şarkı söyleyen, hatta "patates keçtap" diyerek beatbox yapmaya çalışan bir çift görürseniz, bilin ki onların ikisi de akrep burcu.
tam olarak bir:

--spoiler--
i want your love
and i want your revenge
--spoiler--

ilişkisidir.
dünyanın en tehlikeli olayıdır.

ikiside ateş gibidir çünkü, ihtiras tutku, şan şatafat şaşaa şehvet hepsi bir aradadır, anlaşamazlar genelde eğer anlaşabilirlerse dünyanın amına korlar kimse karışamaz o denli bir tutkudur.

çünkü akrebin 2 büyük özelliğini ortak taşırlar. akrep çok sevdiklerine öyle tutkular yaşatırki ayrıldığınızda am çukuruna düşmüş takma penis gibi üzülürsünüz, işleviniz yoktur çünkü.

birde ateşli oldukları için her türlü hazlarını birleştirebilirler buda yapılar topluluğunu yukarı çıkartır.
Ellemeyin soksunlar birbirlerini.
Denemek lazım. Tabi önce bir kız bulmak şart, tek başına olmuyor.
her gece alevli muzlar falan.
Aslan burcu ogullari olacaktir, kaza kursunu.
Cok iyi olacak bir iliskidir tebrik ediyorum.
güzel ilişkidir ayrıca akrep burcu bayan partner bulursam yaşayabileceğim ilişki.

not:evim,arabam,işim yok.
tek mutlu olunan durum yatakta gecer zannimca.
Fazla tutku, fazla öfke, fazla aşk, fazla şehvet.
güncel Önemli Başlıklar