bugün

iki kıskanç kişiliğin maceraları...
arkadaş, dost, kanka v.s olabilirliği sevgili olabilirliğinden yüksek "veya hayırlı diyelim" olan ilişki biçimi.
o ilişki yürümez.

not: bir akrep burcu kadını.
inat ede ede sevişirler. tehlikeli bir karışım olur.
Aslında uyum olabilir çünkü toprak+su ihtiyaç urumu doğuruyor kadın başarırsa istediğini oğalak iyi eş olabilir. Ama her zaman için iyi ilişki Akrep bayan + Boğa erkeği.
O ilişki yürümez akrep kadını yapamaz anlaşamaz. ( Akrep burcu kadını)
o ilişki çok tutkulu gider ...
çok renkli bir ilişki olurz
olmaz olmaz bu iş olamaz şeklindeki ilişkidir. akrep kadını çok baskın olduğundan çabuk sıkılır bu ilişkide.
süper ilişki eşleşmesi...

ancak gelecek nesillerin iyiliği adına bir zahmet çocuk yapmasınlar...
önce yürür sonra durur
fena koyar.
not: obe
akrep kadınınin oğlak burcu erkeğine fazla geleceği ilişkidir.
yürümeyecek bir ilişki.

not: bir akrep burcu kadını.
Yürümüyor ama akrep burcunun kadını da kadın be! Oğlak'ın erkekliği bir tarafa dursun akrep kadını sen nasıl bir şeysin ya?

edit: bilgiden ziyade yakarışta bulunduğumu fark ettim. Oğlak burcu erkeği olarak yorumum; ya çok mutlu olunuyor ya da hayattan soğuyacak kadar mutsuz olunuyor. duruma göre değişebilir belki ama yürümemesi yürümesinden daha kuvvetli bir ihtimal denebilir! Ha derseniz bu gerçeğe rağmen naaparsın diye; akrep burcu kadını kadındır kadın!!! tamam uzatmayacağım!
Yürümeyecek ilişki. Aslan erkeği akrep kadınının ideali.
Not: akrep burcu kadını.
yatakta ne kadar süre vakit geçirirlerse o kadar süre devam edecek ilişkidir. çünkü akrep kadınında oğlak erkeğinin ilgisini çekebilecek fazla bir şey olmaz...
buram buram seks kokan bir ilişkidir. fazlasıyla tutkulu geçer. konuşa konuşa değil sevişe sevişe anlaşırlar.

lakin akrep burcu kadınının aşırı kıskançlığı rahat davranmayı seven oğlak burcu erkeğini bir süreden sonra boğabilir.
beni anlayan tek burç kadınır burçlar arasında şeytana benzetilen 2 burç vardır biri oğlak diğeri akrep sanırım o bakımdan anlaşıyoruz benziyoruz bir birimize

akrep burcu kadını : uyanık,zeki,akıllı en önemlisi mantıklı yatakta başarılı (yinemi bamya demez) bamya,salata allah ne verdiyse yer benim rızkım der kısmetim der öledir akrep burcu kadını

oğlak burcu erkeği (ben) : tabiki akıllı zeki uyanık mantıga dayanan bir ilişki isteriz yatakta süperiz karşıdaki kadını anlarız yatakta göğüsler için yinemi mandalina demeyiz rızkımız bumuş bunu yeriz deriz küçük büyük ayrımı yapmayız

benzeriz yani akrep burcu kadınlarıyla o erkeğini anlar oğlaklarda akrep kadınını anlar.
(bkz: hayirlisi be gülüm)
Uzak durun!

By: oğlak burcu erkeği.

Not: sabahın 5inde bunları yazıyorsam bir bildigimiz var, uzak duuuur!
Tek diyebilecegim ben bu kadar inat edip hic bi erkegi ayni zamanda bu kadar istemedim. Akrep kadiniyim kagit uzerinde her sey bana ters her dedigi bana zit ama bi o kadarda cekici. Iliski anlaminda yurutmem imkansiz cok kiskancim cok ilgi isterim dedigim bi sekilde olsun isterim katiyyen hic biri olmaz.
Gel gelelim inanilmaz eglenceli biri. Arada cinsel anlamda bi uyusma olsada iki dunyanin bir araya gelmesi gibi imkansiz bi ask vardir.
Zor bir iliskidir, iki tarafin anlasmazi guc ve bir baskinlik catismasi yasanmasi olasi, akrep kadininin domine etmesi sonucu kaosa suruklenen bir iliski olabilir. Oglak burcu erkegi ise inatcidir, serttir. Boynuzlari falan kocamandir, sert toslar. Bu iliski olmaz. Neden diyecek olursaniz demeyin cunku bi bakayim lan ben de uydurabiliyor muyum diye yazdim butun bunlari.
evli ve iki çocuklu ilişkidir. arada anlaşamadığımız oluyor ama olacak o kadar.

edit: üç oldu 2019'da.
çok zor bir eşleşme. inanılmaz yorucu.
Yaşadığım ilişkidir. Bazen çok iyiyiz bazen de kuyruklarımız tava sapı gibi dik. Bazen de hiç konuşmayıp koklaşıyoruz.
Zamanında akrep burcu biriyle görüştüğüm olmuştu. Ben onu değil o beni tavlamıştı diyebilirim. Uzun soluklu olmadı çünkü ben hoşlanmadan öteye geçemedim çünkü aynı türden bir tutkuya sahip değildik. Ben biraz ukalayım. Her konuda atıp tutmayı severim. O benim bu tavrımı hırslı olmak şeklinde yorumlamış. Ben hırslı değilim. Onun kariyer para vs planlarını falan onun kadar tutkulu şekilde takip edemedim. Eğer aynı şeylere tutkulu iseniz inanılmaz bir kimya uyuşması olabilir.