1. 1.
  Çok gururlu olan Akrep burcu kadını, gururu kırıldığı anda hiçbir şekilde affedici değildir. Aklına koyduğu şeyi yapar. Çünkü oldukça inatçıdır. Akrep burcundan doğan kadın için para da önemlidir. Ama para onun için amaç değil, rahat ve güzel yaşamak için bir araçtır. Ayrıca çevresine kolayca uyabildiğini, hemen hemen her çevrede uyum gösterdiğini de belirtelim.
  22 -1 ... tutunamayanlardan
 2. 2.
  koc erkeginin ruh ikiz olabilecek bir burc. sadakat ve baglılık anlamında üstlerine yoktur. sade hayatı ön planda tutan akrep burcu kadını her erkegin hayalindeki es tipidir.
  25 -7 ... western
 3. 3.
  kısaca tanımı;
  Gururuna oldukça düşkündür ve kendini ezdirmez. Ama sevdikleri için arada bir ufak tavizler verebilir. Burçlar arasında en kıskanç kadın tipidir.
  Aldatılmaktan nefret eder..
  Kişilikli ve saygılı erkeklerden hoşlanır.
  28 -2 ... meleklerde aglar
 4. 4.
  (bkz: akrep burcu)
  6 -3 ... nirvana
 5. 5.
  eger bir akrep kadınına asık olduysanız onu hayatınız boyunca unutamayacaksınız onun icin bosa ugrasmayın onu elinizde tutmayada ugrasmayın oda bosunadır bırakın gitsin canı sıkılınca donup kalbinizden bir parca daha koparıp tekrar gidecektir ilginc olansa onunda sizi asla unutmayacagıdır her ne kadar burclarla ilgili genellemeler banada pek inandırıcı gelmesede bu akrep burcusuları bi degisiktir vede fenadır
  romanyada akrep burcundan korunma dernegi kurulmustur ya ya gordunmu...
  39 -3 ... tamagawa
 6. 6.
  (bkz: akrep burcu kadını)
  2 -2 ... aysel_gürel
 7. 7.
  (bkz: winona ryder)
  3 ... altan
 8. 8.
  cinselliği en iyi bilen ve bunu kullanan kadınlardır.
  18 -6 ... nirvana
 9. 9.
  kin tutan kadınlardır.
  16 -1 ... vincent vega
 10. 10.
  gerçek tehlike.
  18 ... africa