1. 1.
  diger insalardan farklı boyuttaymış gibi yaşayan ,gözlerinizin içine baktıgında ne düşündügünüzü ne oldugunuzu anlayabilen ve bunu anladıgını hissettiginiz , bir akrep burcu kadını ile muhteşem çifti oluşturabilecek yada dünya savaşı başlatabilecek kapasitedeki en enteresan insan modeli.
  22 ... exonotzor
 2. 2.
  astrologlarin ne kadar kotu ozellik varsa akrep burcuna yazalim demelerinden muzdarip erkek modelidir.
  47 -3 ... jusenas
 3. 3.
  erkek adamlari bunyesinde bulunduran burctur kanimca. zira bu burctan olan erkekler harbiden severse her burc sitesinde, kitabinda bahsedilen aldatma eylemini gerceklestiremeyecek kadar evcillestirilmis bir durumda bulurlar kendilerini. yani sevdimi allahina kadar sever, okadar delikanlidirlar.* * * *
  41 -3 ... antistar
 4. 4.
  çok güçlü ,dogru ,ihtiraslı ve karizmatik olabildikleri gibi , dünyanın en rezil insanıda olabilirler. zaten bu akrep burcunun genel özelligidir. akrep burcu simgesinde bir ucu okulu büyük m harfinde bu simgelenir. şöyleki m harfi kartalı simgeler. kartal başarı ve gücün simgesidir. tüm hayvanlardan yüksekte yaşarlar. ancak m harfinin ucundaki ok yılanı simgeler. buda tüm hayvanlar içindeki en alçak rezil hayvandır. bu adamlar ikisinden biridir. onu tanıyıp öğrenmeniz gerekir. eger kartal gibi bir akrep bulmuşsanız sonsuza kadar sırtınız yere gelmez.

  bi nokta daha. bu adamlar intikam almanın kitabını yazabilirler. bu işi bir sanat edası ile yaparlar. onlar için gri renk yoktur. birini ya çok severler ya nefret ederler. eger onları aldatırsanız. yıllarca eziyet çekmeyide gözel almalısınız. yapılan kötülügü unutmazlar. on katı ile cezalandırmadan da peşinizi bırakmazlar. herşey beklenir.
  36 ... exonotzor
 5. 5.
  (bkz: intikam)
  5 -1 ... panapa
 6. 6.
  gerçekten herşey beklenmesi gerektiğini yaşayarak öğrenmek zorunda kaldığım erkek modeli. bende akrepler hakkında yanıldığımı sanmaya başlamıştım , yanılmıyomuşum meğer ..
  16 ... witch
 7. 7.
  artist artist ortalarda dolaşıp çalım satan, kendini sürülerin lideri zanneden uzak durulasıca adamdır.
  15 -27 ... palta
 8. 8.
  hiç birşeyi unutmaz biraz sıkıcı olabiliyor bazen
  16 -5 ... yandesk
 9. 9.
  (bkz: hayat kaydıran erkekler)
  16 -2 ... pandora
 10. 10.
  kolay kin tutmaz ama besledigi kin buyurse cok acimasiz olur * *
  14 ... glosoli