1. 1.
  zıtlıkların birbirini çektiği ya da tam tersi iterek çok fena sonuçlar doğuran ilişkidir.

  henüz tecrübe edilmemiştir ancak bu ikili arasındaki ilişki genelde bu yönde imiş.
  istisna yok mudur?
  şimdilik yok.
  olamaz mı?
  olabilir, doğru.
  3 -1 ... yara bandini imzalatan adam
 2. 2.
  ikizler kadınının gözünü korkutan ilişki olması kuvvetle muhtemeldir. ikisi de özgürlüğüne düşkün olmasına rağmen ikizler kadını sevdiğine bağlıdır. buna mukabil uçanı kaçanı affetmediği söylenen akrep insanınının onun herşeyinden haberim olsun benim istediğim kadarından haberi olsun düsturu yüzünden araları açılması muhtemeldir.
  nefes almak önemlidir ikizler için...güven de...
  -2 ... thelma
 3. 3.
  tutkulu ve komik bir ilişki olur

  tutkuludur çünkü işin içinde bir akrep burcu var. ikizler burcu kadının yüzeyselliğine sinir olsa da bütün baştan çıkarmalarına tebessüm ederek ağına düşmeyen nadir kadınlardandır.belki o yüzden ilgisini çekiyordur.

  akrep burcu erkeği sadece bakmaz insanın içini görür ikizler kendini anlatırken saçmaladığı için o konuşmadan onu anlar.

  komiktir çünkü en ateşli anlarda ikizler bir muziplik yapıp bu sert erkeği yumuşatıp, yumuşak dokunuşların o kadar kötü olmadığını hissettirir.zira akrep zor ve serttir.

  akrep burcu erkeği bu kadına aşık olur çünkü bu kadın ona aslında hayatın düşündüğü kadar zor olmadığını sadece gevşemesi gerektiğini öğretir.

  ikizler bu adamları sever çünkü kendine bile güvenmeyen dik başlı ikizler, bu adamın yanında güven bulur ve ona itaat etmekte sakınca görmez.
  9 -2 ... reyizgeldibeyler
 4. 4.
  eğer çift genel olarak kendini yetiştirmişse ikilzler burcu akrep burcunun değişik konulara (bilim, din ,sanat vs.) karşı ilgisiyle akrep burcunun ilgisini çekebilir. tutkulu olur çünkü arzularını ön planda tutan akrep burcu erkeklerine ikizler burcu ayak uydurabilir. zor olur çünkü ikizler burcu kadını zordur, sevdiğini belli etmemeye çalışır oysa akrep sevildiğini anladıkça gaza gelir. akrep burcu kendi dünyasında oyalanmaya bayılır ikizler dışa dönük hayatıyla akrebi yalnızlığından çekip alır. kısacası ihtiras ve mantığın güzel bir çelişki oluşturarak birleşmesidir.kanımca hoş bir illişki olacaktır.
  4 ... evross
 5. 5.
  (bkz: ikizler burcu kadını)
  önce bu kısmı tamamlamak lazımdır.

  ondan sonra da şuraya bakmakta fayda var.

  (bkz: hayatını burçlara göre şekillendiren tip)

  (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
  3 ... parlakmavi
 6. 6.
  akrep burçları genellikle at burçlarıyla anlaşıyor benim bildiğim.

  yıl olmuş 2018 burç diyolar haylaa.
  1 -1 ... modern zaman filozofu