bugün

iki kere gerçekleşmiştir. çok yakın ( direkt kan bağı yok yani ) akrabalar değiller ama olsun. biliyorlarmış benim hesabımı yazdıklarımı okuyorlarmış hatta takip ediyorlarmış. bu hesabın benim olduğunu öğrendiklerinde bildiğin sevindiler heyecanlandılar. ikisi de henüz 20 yaşında olmayan çocuklar. mutlu etti ne yalan söyleyeyim demek ki dışarıdan bakıldığında birazda olsa iyi intiba bırakabilmişiz.
Kötü bir durum. Kuzenimle aylar sonra görüştük. Karşıdan gülerek geliyor bana doğru, içimden “vay be özlemişler. işte akrabalık bu!” Derken cebinden telefonunu çıkartıp “bu kim abi? * * :)” ifadesiyle profilimi gösterdi bana.

Aralarda dolanan 15 yaşında bir çocuk var. Gören olursa ihbar etsin lütfen. Alo ludwing 195

Bir de eksiliyor beni. Şuna bak
nick + avatar değişimle atlatılabilir.
Allah göstermesin bayramda görmeye gitmem burda mi görecem.
(bkz: düşman götüne)
akrabamı maalesef temizleyeceğim demektir.

üzgünüm. benim bu hesabı kullandığımı benden başka kimse bilmiyor. ( cendere mix başladı)

çünkü iki kişinin bildiği sır değildir.
Beni keşfetmeleri için isim ve soyisimlerini yazmam lazım entrylerde ya da telefonumu kurcalamaları lazım gizli gizli ki kimene ? Beni okusalar ne olacak ki?
yasayan 3 tane akrabam var biri ufak bebek biri yengem digeri de kuzenim
keşfetse de sıkıntı olmaz, olduğumdan farklı yazmıyorum sonuçta.
burada kendime trollük yaptığımdan başıma sıkıntı olacaktır.
telefonumda şifre yok ve biri adımı görüp sözlükte beni aratacak diye ödüm kopuyor, herhangi biri olabilir, karamel ablanın kim olduklarını bilmeleri korkutucuu.
güncel Önemli Başlıklar