1. 441.
    akraba olmaları. başka bir şeye gerek kalmıyor.
    9 ... mel mel bakan gibson
  2. 442.
    Çünkü onlar sizin hiçbir zaman iyi olmanızı istemez.
    3 ... eksi sevmez
  3. 443.
    çok gereksiz ve boş konuşmaları bir numaralı neden diyebilirim.
    2 ... sosyalistdogukan
  4. 444.
    Kasıtlı şekilde iğneleyici konuşarak aşağılamaya çalışmaları.
    2 ... zenci forvet
  5. 445.
    Hepsinin yavşak, çıkarcı ve samiyetsiz olmalarından dolayı.

Akrabam olmasalar hepsine oç diyebilirim.

Allah akrabaya yardımı emreder, iyi de bizde birilerinin akrabasıyız. Allah akrabayı yarattı, düşmana gerek kalmadı.
    2 ... nagam
  6. 446.
    Büyüklerin evlat ayrımı yapması kuzenler arası ilişkiye kadar işler. Bu tıpkı bi iş yerindeki patronun kendinin bir altına bağırması ve en son stajerde patlayan öfke dalgası şeklinde kendini bulur.
    Evlatlardan en büyük olanı veya aile büyüklerine en çok maddi destek sağlayanı daha sevilir. Onun çocuğu asla teyzeleri,dayıları tarafından küçümsenemez laf yiyemez laf yerse babasına\annesine söyler babası\anneside kardeşlerine çocuklarına neden terbiye vermediği konusunda öfkelenir. Aile büyüğünün ise haklı haksız gözetmeksizin kimi destekleyeceği ve kime kızacağı bellidir.
    Bu yüzden ailede en çok sevilen evladın çocuğu aşırı şımarık olur bazen yüz bulur diiğer kuzenlerini döver.
    Bu adaletsiz düzen akrabalardan nefret etmek için yeterlidir.
    1 ... aspendoswine
  7. 447.
    Özellikle kadın akrabalar karşınıza geçer, babanıza, boyunuza, isminize, cisminize, herşeyinize laf edip, kendilerini överler. Öfkelenip, cevap vermeye başlayınca da, ne ahlak, ne terbiye, ne aile terbiyesi kalmaz ortalıkta. Neyse ailemle yaşamayı bıraktığımda, hiçbiri akrabam olmayacak.
    5 ... toujours pur
  8. 448.
    inanılmaz bi hafızaları vardır asla unutmazlar.eski defterleri açarlar.sana ne birader benim donuma yaptığımdan ,teyzeciğim işin yok mu senin beyninde hala boş yer nasıl var anlamadım camınızı kırdığım günü hatırlıyon canımı yediğim.
    1 ... delikanligolge
  9. 449.
    Valla biz de problem yok.
    1 ... karton toplayan cocuk
  10. 450.
    yüzüne gülüp arkandan saydırmaları, hasetlik, menfaatçi olmaları, para göz miras yedi olmaları, hep senden almak istemeleri vermeye gelince küsüp darılmaları, ha akrep ha akraba alayını eşek kovalasın. dost görünümlü keneler, zarardan başka birşeye yaramazlar yaralı parmağa siyeceklerine bir yarada bunlar açar hayatınıza karışır baskı yaparlar yok akrabağım neder yok akrabam görür. yapraklar teselli edeceğine birde niye evlenmiyon, işinne çalışmıyor musun ne kadar kazanıyorsun, sınavdan kaldın mı vb skm sonik sorularla psikolojinizi dahada alt üst ederler. dertleri para ,menfaat, ego tatminidir. bu akraba kavramını çıkaranı fuckacan. dövsen dövülmüyor sövsen sövülmüyorlar. ama ben hepsine miktiri çektim görünce selam bile vermiyorum bunlara yardım edeceğine tanımadığın bir garibana faydan dokunsun inana daha iyi....
    3 ... minmimeranim