1. 421.
    akbabadan hallice olmaları. annemle babam şükür ki hayatta allah uzun ömür versin fakat onlar bu dünyadan göçtükten sonra bir çoğunun ipini çekeceğimden dolayı sabırla kat lana rak yaşamaktayım.
    1 ... biri gibi
  2. 422.
    var olmaları.
    1 ... companero rosita
  3. 423.
    iftiraları, soğuk olmaları, vefasızlıkları, laf sokmaları, kibirleri, kıldan nem kaparak küsmeleri...
    4 ... dereyedusenyakamoz
  4. 424.
    arabalarını üzerime sürmeleri.
    4 ... kumsalda kum satan cocuk
  5. 425.
    yapmacık olmaları, lüzumsuz olanlarının çok olması, herhangi bir başarınız da kıskançlığa bürünmeleri. ya bence artık nefret etme sebeplerini saymayalım. hem dinimizce de ayıp oluyor ister istemez sevemiyoruz ne yapalım diye. akrabayı sevme nedenleri başlığı daha mantıklı bence. çoğunluğumuzun az ve öz seveceği için o nedenler daha anlaşılır olur hem.
    14 ... en asaletli duygularin adami
  6. 426.
    Ota boka kendilerini veya çocuklarını kıyaslamaları, sürekli dönen dedikodu, birbirini zoraki sevmeler ve yapmacık samimiyet gösteri allah belanızı versin lan akrabalar.
    2 ... karma is my bitch
  7. 427.
    Babamın parasını yiyor olmaları * ahahah
    1 ... rtrn
  8. 428.
    gereksizler, sürekli akıl verme çabaları sanki kendisi ne boksa. bilmeyen biri de der ki; bu peygamber torunu heralde. boşa dememişler
    (bkz: akrabayı akrep soksun) diye.
    4 ... etipufpuf
  9. 429.
    Amcam olduğunu için demiyorum çok kaliteli orospu çocuğu olduğu için sevmiyorum.

bilmukabele ...
    2 ... mechul yazar
  10. 430.
    şahsen 1. derece akraba haricinde (anne, baba, babaanne, anneanne) dayılarım ve amcalarım haricinde kimseyi sevmiyorum hele o haysiyetsiz eşleri...
    ... tilkimelih