1. 231.
  hadi iki dünürün kuzen olması normal görülebilir de fakat kuzen evliliği günümüzde olmaması gereken, çocuklar açısından da riskleri günümüzde bilinen bir olay.
  daha çok malum, dini yaşam tarzına mensup artı düşük eğitimli kitleye özgü bir durum.
  ... sweet mandarine
 2. 232.
  hoşlanmadığım evlilik türüdür.
  1 ... simgesimge2019
 3. 233.
  Sahiden mi? Geri kalanlar bayılıyorlar amk.
  1 ... son picikan
 4. 234.
  kabullenemediğim, midemi bulandıran evliliktir. leş..
  ... umrumda degilsiniz
 5. 235.
  Doğan çocuk ne kadar sağlıklı olursa olsun ilerde sakal uzatıp cemaatçi piçlerden olacaktır yapmayın lütfen uzak durun.
  -2 ... jamesss
 6. 236.
  Geçmiste ve bugün içi kaldıranların olduğu bir memlekette yaşadığımızi hatırlatır.

  Kardeş kardeşten etkilenemez eğer ki böyle bir şey olabiliyorsa buna sapkınlık sapıtmışlık denebilir.

  Lanet olasılar.
  1 ... yalnizca deli yalnizca sair
 7. 237.
  biyolojik olarak son derece sakıncalı olduğu bilinse de, bazen insanların gönüllerine söz geçiremedikleri ve dinen de sakıncalı bulunmamış durumdur.
  ... pasiondegavilanes
 8. 238.
  azalmasi beklenirken artan sacmalik.

  Yoksa bu sokaktaki beyinsizleri nasil tanimlayayim ben.
  2 -1 ... acta non verba
 9. 239.
  dayınla evlenip napıcaksın dermişim. bir kere hangi mal uydurmuş akraba evliliğinden sakat bebek doğacağını bunu söyleyen bilim insanı bile varsayımla söylemiştir kesin isbatı yoktur. zaten bu tıpın bir bk bildiği üstüne birşey koyduğu yok ki biraz modernize ediyor. sanayideki ustalar gibi sök takçılar. şimdi bana kızıp seri eksi verecek akraba evliliği meyveleri gelir. şimdi mesela böbrek taşı neden oluşur diye araştırın birçok varsayımdan bahseder şunnlardan olduğu varsayılır der. ama kesin şundan oluyor diyemez. kanser nedir derseniz işte hücrenin aşırı çoğalması basit tanımı ama çaresi olarak uyguladıkları tedavilerin çoğunluğu trişka. mesela kanserli hücreyi kesip aldınız hop parçacık kan yoluyla başka yere sıçrar buda metastazdır ya da kemoterapi bildiğin bağışıklığa tecavüzdür iyi gelmeyen kanser tipinde ölüm riskini artırabilir. grip virüstür ve habire formunu değiştirir o nedenlede hiçbir ilaç işe yaramaz sadece hastalık etkilerini hafifletir. hele beyinle ilgili hiçbirşey bilinmiyor kapalı bir kutu. sadece hastalık riskini artırır. mesela dedenizden astigmat geldi kız torunda var oğlan torundada var ya da çekinikse çocuk astiğmat riski artar. zaten hz. adem ve hz. havva dan akraba olunduğundan insanlar gerizekalı biraz ve hastalıklar ordan geliyor olma ihtimali var. ha benim düşüncem gidin el ile evlenin dünya da insan mı kalmadı. şimdi mutsuz olursanız dile getiremezsiniz akrabasınız. getirdiniz akrabalık ilişkileriniz zedelenir felan. birde bu akrabalığı kim bulmuş aq. bir insan yardım, sevgi gibi duyguları hak etmeli adam akraba hop beleş sevgi,sevkat yardım istiyor. akrabağın suçlu sikayet etsen bir dert etmesen bir dert mesela ya da akrabanın yaptığını akrep yapmaz derler.
  -1 ... minmimeranim
 10. 240.
  ilerde aileler arası sorun çıkma olasılığı yüksek evliliktir. Sizin hayatınızı da olumsuz etkileyeceği için pek tavsiye etmem.
  ... goall