bugün

akp ile birlikte hayatımıza giren ve çıkmasına ihtimal vermediğimiz zamlardır.
örneğin:
- tüp; akp hayatımıza girmeden önce 25 tl civarındaydı. ya şimdi 72 tl daha çıkmaya devam ediyor.
- doğal gaz,
- petrol vs. vs.
Yapılan her zaman hükümetin ekonomik alanda beceriksizliğini gösterir. Güncelleme kale alınmayan halkı kandırmak için kullanılmış bir kelimedir.
(bkz: sigara)
(bkz: benzin)
(bkz: tarım ürünleri)
(bkz: hayvansal gıdalar)
(bkz: elektirik)
(bkz: kömür)
(bkz: vergiler)

ilk aklıma gelenler bunlar. düşünsem daha büssürü şey vardır. işin tuhaf yanı daha önceki iktidarlarda her yapılan zamlar, ana haber bültenlerinde çok büyük olaylar gibi lanse edilirdi. şimdi ki yapılan zamlar nedense hiç bir haber programında geçmiyor. işte akp bu yüzden ilk önce basını kendi himayesine aldı. ha bülent ecevit'in önüne yazar kasa atan esnaf ne halde şimdi acaba? eminim ki daha beter durumdadır. gidin esnaflar ile konuşun. * hepsi o zamanların bile şuankinden daha iyi olduğunu söylüyorlar. bunun nedeni; şuan piyasada para dönmüyor. bir çok esnaf siftah yapmadan dükkan kapatıyor. tabi bunu söyleyenler küçük esnaflar. yeşil sermaye ile büyüyen büyük esnaflar değil.
saymakla bitmez efendim, anamızı ağlatmıştır.
yasası meclisten geçmiş olduğu halde daha yürürlükte olmayan köprü viyadük otoyol ve çevre yolu ücretleri.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
üstün zekalı akp seçmeni tarafından kolayca başa çıkılan zamlardır.

(bkz: ben hep 50 liralık benzin alıyorum zaten)

not: entry uçmuş hakkaten üzüldüm. ama müellifi gerizekalı hala aramızda.
o ve bu sebeplerle gündem meşgul edilerek yerleştirilen zamlardır.
doğalgaz,elektrik,su,alkollü içeceklerin tümü,sigara,benzin,noter şimdilik hemen hatırlayabildiklerim.
güncel Önemli Başlıklar