1. 1.
  vay amk ülke de akpnin oldu.
  26 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
 2. 2.
  Yuzsuzluktur.
  Yallah yunanistan a.
  Ataniza yakin olursunuz.
  4 -13 ... atechso
 3. 3.
  Haydaa başlıklara gel. Trollüğün hangi seviyesi bu?
  4 -1 ... bir deniz hikayesi
 4. 4.
  Gerizekalı bir bünyenin ahmakça sorusudur. Sen götünü sevmiyorsun diye pantolon giymemezlik yapıyor musun.
  5 ... mecburi istikamet
 5. 5.
  akabenin ülkesi neresi ?

  bilen varsa söylesin

  gidip ortasına zçacam.

  ayrıca donsuz dincileri de akabenin ülkesine sürelim.
  4 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  türkiye cumhuriyeti, ulu önder başkomutan gazi mustafa kemal atatürk'ün türkiyesi de onun için. hadi şimdi hassssiktir ol git h.....z sevici seni!
  13 -2 ... taciturnn
 7. 7.
  yurt dışı masraflarımı karşılarsanız giderim.
  ... nobodyowns
 8. 8.
  ruh hastalıkları teşhis ve tedavi merkezi sorusu.

  not: ah ulan rıza bir öttün bak memleket ne hale geldi.
  4 ... eratosthenes
 9. 9.
  depozitomuzu versin çıkalım.çok da meraklı değiliz sizin sapkın,dolandırıcı,sahtekar,terör destekçisi ülkenizde yaşamaya.
  şimdiye kadar payıma düşen milli geliri hesabıma yatır ki nereden baksan 1 milyon dolar olmuştur birike birike gideyim.
  4 ... munir bey
 10. 10.
  1- türkiye cumhuriyeti... mustafa kemal atatürk, aziz halkımız, askerlerimiz ve atalarımızın cephelerde savaşarak kurduğu bir ülkedir; sahibi, türk halkıdır; türk milletidir. akp ise bu ülkenin sahibi değildir. akp, atatürk'ün kurduğu bu güzel cumhuriyetin başına gelen bir hükümettir.
  2- o yüzden biz, akp'nin ülkesinde değil; kendi ülkemizde yaşıyoruz; bu topraklar bizim. bu ülkenin daimi sahibi biziz; hükümetler gelir ve geçer; kalıcı olan, biziz. bu ülkeyi, atatürk ve halk, cephelerde savaşarak kurdu. akp ise, atatürk'ün kurduğu cumhuriyetin başına gelen hükümetlerden biri. ülkenin sahibi değil.
  3- "gençler! cumhuriyeti biz kurduk, o'nu yaşatacak ve yüceltecek olan, sizlersiniz." gazi m. kemal atatürk. ülkemizin kurucusu, ulu önder atatürk'ün bu sözünden de anlaşıldığı üzere, bu ülke, akp'ye ya da bir başka siyasi partiye değil; "bizlere" emanettir. ve biz, onun emanetine "tüm kalbimiz" ile sahip çıkacağız. atatürk'ün bizlere emanet ettiği bu güzel cumhuriyeti, "ilelebet" muhafaza edeceğiz ve yaşatacağız.

  atatürk'ün kurduğu bu laik cumhuriyeti beğenmeyen, türkiye'ye şeriat getirmek isteyen arap devşirmelerine not: atatürk'ün kurduğu bu güzel cumhuriyeti beğenmiyorsanız, bizi kovacağınıza, asıl siz arabistan'a gidin. bu ülkenin kurucusu atatürk, rejimi cumhuriyet, sahibi millettir. Bu cumhuriyetin Değerini bilen, bu ülkeye ihanet etmeyen herkes, etnik kökeni ne olursa olsun, bu ülkenin bir ferdidir, canımız, kanımızdır; ama hem atatürk'ün kurduğu bu Cumhuriyetin nimetlerinden faydalanıp hem de cumhuriyete ve Atatürk'e saygısızlık edenler, etnik kökeni ne olursa olsun nankördür. Bizim ülkemizde, tarih boyunca birçok farklı milletten insan birarada yaşamıştır; ve hala yaşamaktadır; bu vatana nankörlük etmeyecek olan her insana, ülkemizde yer vardır. Bu vatan, herkesi bağrına basar; Yeter ki, bu ülkenin bağrına bastığı kişiler; ulusal değerlerimize, cumhuriyetimize saygısızlık etmesin ve nankörlük yapmasın. Bizim liderimiz atatürk: "Yurtta barış dünyada barış!" Diyen barışçıl bir liderdir.
  Ayrıca Ülkemizi işgale gelen anzac askerlerinin ardından bunları söylemiştir: "uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar! gözyaşlarınızı dindiriniz. evlatlarınız bizim bağrımızdadır, huzur içindedirler ve huzur içinde rahat rahat uyuyacaklardır. onlar bu toprakta canlarını verdikten sonra artık bizim evlatlarımız olmuşlardır."
  işte, bu kadar asil yürekli bir liderin ulusuyuz biz... türkiye'yi arabistan'a çevirmeye çalışanlar da bunun önemini anlasın. Böyle kudretli, böyle büyük bir lider her ulusa nasip olmaz; o yüzden atatürk'ün ve Cumhuriyetin değerini bilmeliyiz.
  13 -2 ... hexa gram