1. 11.
  Gerizekalı mısınız yoksa öyle görünmek hoşunuza mı gidiyor?
  Harekatı yapan devlettir ve devlet meselesidir. Akp ise devletin içinde bir partidir.
  4 -1 ... dereyedusenyakamoz
 2. 12.
  Akpye bırak oy, günahımı vermem yerime yansınlar diye ama inanmak istiyorum, destekliyorum. Aklımdan geçen cümleleri yetkili birileri kurmaz inşallah diye dua ediyorum. inşallah terör bitsin diye oradayız, her yıl harcanan yüzlerce milyar dolar milli servet, yiten canlar, perişan olan aileler. Bari çocuklarımız gün yüzü görür. Eğer bu sebepten oradaysak her türlü çileyi çekmeye kendi adıma razı ve gönüllüyüm. Oradaki her askeri personel bir can, birilerinin evladı, kardeşi, sevdiği. Allah'ım esirgesin her birini.

  Edit; O iki yüzlülük vs benzeri lafları edenler bu ülkenin en büyük düşmanlarıdır asıl. Siyasetle ne alakası var bu konunun? bir partiyle bir ülke ne ara eş değer oldu? Hadsizsiniz. Cahilmisiniz? çakalmısınız? kestiremiyor insan. Bu memleketi sadece akpye oy verenler mi seviyor? Bumudur? Syn erdoğan'ı desteklemeyenler, fikirleri uyuşmayanlar ,sorgusuz, sualsiz biat etmeyenler hain oluyor yani öyle mi? Bu dönemlerin hesabını birileri verecek o kesin ama bizler mi? Bu kahpece fikirleri utanmadan beyan edenler mi? Yaşayıp göreceğiz.
  2 ... huzursuz adam
 3. 13.
  Akpnin kökü kurusun.

  Mehmetçiğimizin yanındayız.

  Akpnin boktan politikalarına kayıtsız şartsız destek verip suriyenin bataklığa dönmesine göz yumanların pisliği temizleniyor orada.

  Akp-abd kolkola esadı hoplatmaya çalışırken de tam gaz destek veriyordunuz.
  4 ... yok herif
 4. 14.
  akp kendi seçim propagandalarında bunu yanlış bulanların fikirlerinden besleniyor. oysa uluslararası meselelerde parti ayrımcılığı yapmadan ülkesinin yanında duranlar var oldukça akp kolay kolay "biz gidersek devlet yok olur" tipi propaganda yapamaz.
  2 ... oglan midir adam midir bilemem
 5. 15.
  politik görüş ile vatana, toprağa olan bağlılık birbirleri ile alakası olmayan konulardır. ayrıca akp'nin hatalı suriye politikaları yüzünden bu operasyon başladı fakat artık olan oldu artık orada leş kellesi alacak olan askerlerimize destek verme zamanıdır. kara operasyonunu yürütecek bordo berelilerin ve tüm birliklerin allah yardımcısı olsun.

  önemli olan bu operasyondan elimiz boş dönmemeliyiz, madem bir işe kalkıştık bu temizlik operasyonu tam anlamı ile hakkı verilerek yapılmalı 15 km tampon bölge yaratmak emirgana çay içmeye gitmeye benziyor. 15 km vesaire filan olmamalı direk merkeze kadar devam ederek tüm bölge taranmalı.

  edit; bu arada türkiye için suriye'ye giremez, girse de çıkamaz, nah girer gibi düşüncelere sahip olan eski bir tanıdık vardı. suriye'ye gireriz istediğimiz zaman çıkarız ha baktık olmadı zevk olsun diye yine gireriz çıkar gibi yapar çıkmayız kısacası kız bizim değil mi istediğimizi yaparız.
  1 ... eyfel kulesi
 6. 16.
  Muhalifiz diye yapılan bütün her şeye karşı mı gelmeliyiz, bu mudur yani sizin zihniyetiniz? Benimki de soru mu ya tabii ki de bu amk. Neticede bizden bunu bekleyen adamlar desteklediği kişilerin her yaptığını doğru bulan, ne yaparsa yapsın bir bildiği vardır diyen adamlar. Bizden de ne yaparsa yapsın yanlış yapıyor diye düşünmemizi bekliyorlar.
  ... b e n d e n a d a m o l m a z
 7. 17.
  2011 yılından beri suriye'de doğru düzgün bir dış politika uygulansaydı bugün türk askerini suriyeye sokmak zorunda kalmazdık. Davutoğlu'nun dahiyane! stratejik derinlik safsataları ve reisin bop eşbaşkanlık görevinin kendisine yüklediği görev ve sorumluluklar bizi bu noktalara kadar getirdi. Abd 30 yıl önce ırak'ta türkiye'ye oynadığı oyunun bir benzerini (36. paralel uçuş yasağı) şimdi suriye'de oynuyor. Ulan eşşek bile ayağının kaydığı yerden ikinci sefer geçmez. Demek biz eşşekten de beteriz...
  3 ... son kale
 8. 18.
  Şunun için başlık açmak büyük hezeyandır.Siyaset başka bir şey yurt savunması başka bir şey.Akp denen oluşum fetö denen zırva ile ergenekon ve balyoz davaları ile orduya en büyük darbeyi vurmuş o zamanın başbakanı (bahsederken öyle diyor ya hazretleri,sanki başka birinden söz ediyor.) bu davanın savcısı benim diyordu.Evet akp yi sevmiyorum nefret ediyorum,ordunun başındaki sağ duyulu komutanlara ve askerlerimize zeval gelmesin.Bu hareketı siyasi çıkarına alet eden tüm iktidarın da bir an önce yok olmasını diliyorum.
  1 ... elimizde kalan tek nick teknik
 9. 19.
  akpyi eleştirip harekati desteklemek

  Chp’liler. Şu kadar omurgalı olsanız yeter. Hdp’liler siz ağlayın lan .mna koduklarım.
  1 ... pompacisofu
 10. 20.
  BENiMDiR.

  ELEŞTiRiRiM HAYATIM BOYUNCA DA OY VERMEDiM LAKiN ŞU ANKi DURUM BU VE BU HAREKAT ZARURi VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ VATANIN GELECEĞi VATANIN KORUNMASI iÇiN ZARURi.

  BU iŞ ÖYLE VEYA BÖYLE ŞU HATAYLA BU YALNIŞLA VEYA TAMAMEN iYi NiYETLE BU NOKTAYA GELDi SEBEP HER NEYSE NEY BUNA ARTIK YAPACAK BiR ŞEY YOK VE ALLAH ASKERiMiZi KORUSUN O HAT ÇiZiLECEK TÜRK ASKERi ALBAYRAĞIMIZI O HATTA DiKECEK BUNUN LAMI CiMi YOK.

  EVET DESTEKLiYORUM.
  1 ... hayta38