1. 25.
  Akp ile harekatin ne alakası var vasat herif.
  3 ... mlhaycck
 2. 24.
  Vatan savunmasında muhalefet olmaz.
  3 ... desperado72
 3. 23.
  atatürkü destekleyip hdpye oy verenleri gördü bu ülke, bu neki mk?
  4 -3 ... nedvettin
 4. 22.
  bu partiyi sümme haşa allah mı kurdu. her politikasını nasıl övebilirsin ki? hüloggg diye bağırmıyoruz diye türk askerini savunamayacak mıyız? hani politika geçici millet kalıcıydı. bırakın bu dış mihrak olaylarını böyle böyle vatanı siz bölüp ayrıştırıyorsunuz. siz neyi ar sayarsınız be kardeşim chp si akp si o şu bu aynı vatan toprağını paylaşmıyor muyuz. yeter lan duyar kasmalarınız.
  2 -1 ... kerstad
 5. 21.
  allah cahilden korusun ;

  asker hepimizin, akp siyaseti sadece sizindir.
  1 ... teflon
 6. 20.
  BENiMDiR.

  ELEŞTiRiRiM HAYATIM BOYUNCA DA OY VERMEDiM LAKiN ŞU ANKi DURUM BU VE BU HAREKAT ZARURi VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ VATANIN GELECEĞi VATANIN KORUNMASI iÇiN ZARURi.

  BU iŞ ÖYLE VEYA BÖYLE ŞU HATAYLA BU YALNIŞLA VEYA TAMAMEN iYi NiYETLE BU NOKTAYA GELDi SEBEP HER NEYSE NEY BUNA ARTIK YAPACAK BiR ŞEY YOK VE ALLAH ASKERiMiZi KORUSUN O HAT ÇiZiLECEK TÜRK ASKERi ALBAYRAĞIMIZI O HATTA DiKECEK BUNUN LAMI CiMi YOK.

  EVET DESTEKLiYORUM.
  1 ... hayta38
 7. 19.
  akpyi eleştirip harekati desteklemek

  Chp’liler. Şu kadar omurgalı olsanız yeter. Hdp’liler siz ağlayın lan .mna koduklarım.
  1 ... pompacisofu
 8. 18.
  Şunun için başlık açmak büyük hezeyandır.Siyaset başka bir şey yurt savunması başka bir şey.Akp denen oluşum fetö denen zırva ile ergenekon ve balyoz davaları ile orduya en büyük darbeyi vurmuş o zamanın başbakanı (bahsederken öyle diyor ya hazretleri,sanki başka birinden söz ediyor.) bu davanın savcısı benim diyordu.Evet akp yi sevmiyorum nefret ediyorum,ordunun başındaki sağ duyulu komutanlara ve askerlerimize zeval gelmesin.Bu hareketı siyasi çıkarına alet eden tüm iktidarın da bir an önce yok olmasını diliyorum.
  1 ... elimizde kalan tek nick teknik
 9. 17.
  2011 yılından beri suriye'de doğru düzgün bir dış politika uygulansaydı bugün türk askerini suriyeye sokmak zorunda kalmazdık. Davutoğlu'nun dahiyane! stratejik derinlik safsataları ve reisin bop eşbaşkanlık görevinin kendisine yüklediği görev ve sorumluluklar bizi bu noktalara kadar getirdi. Abd 30 yıl önce ırak'ta türkiye'ye oynadığı oyunun bir benzerini (36. paralel uçuş yasağı) şimdi suriye'de oynuyor. Ulan eşşek bile ayağının kaydığı yerden ikinci sefer geçmez. Demek biz eşşekten de beteriz...
  3 ... son kale
 10. 16.
  Muhalifiz diye yapılan bütün her şeye karşı mı gelmeliyiz, bu mudur yani sizin zihniyetiniz? Benimki de soru mu ya tabii ki de bu amk. Neticede bizden bunu bekleyen adamlar desteklediği kişilerin her yaptığını doğru bulan, ne yaparsa yapsın bir bildiği vardır diyen adamlar. Bizden de ne yaparsa yapsın yanlış yapıyor diye düşünmemizi bekliyorlar.
  ... b e n d e n a d a m o l m a z