1. 1.
  siyaset ayrı şeydir, vatan savunması ayrı şeydir. bu ayrımı yapmayı bilmeyenler de cahil cüheladır. gelir burda başlık açar.

  edt: başlığı açan göt kaçmış.
  16 ... pompacisofu
 2. 2.
  akp'yi sigara yasağı ve poşet haricinde her konuda eleştiririm ama türk ordusu bir yere harekat düzenliyorsa sonuna kadar desteklerim. fırat'ın doğusunda abd tarafından beslenen bir it ordusu var. o ordu ne için orada sanıyorsunuz. türk ordusu daha önce afrin'de içinden geçti o köpeklerin. şimdi de fırat'ın doğusunda içinden geçecek.
  5 ... serdarsl06
 3. 3.
  Yine bir mal beyanı izliyoruz.
  8 ... lipsos
 4. 4.
  Beyinsiz düşüncesi.
  Bu tip gerzekler akp=devlet zannediyorlar.

  Ulan harekat ile akpnin ne alakası var yavşak herif?

  Akp'yi değil Mehmetçiğimizi destekliyoruz biz.
  19 ... turkmen begi
 5. 5.
  Bu bir devlet harekatıdır,siyasi bir rengi yoktur,ama chpli bir vekil ne diyordu Akp dünyanın en güzel işinide yapsa biz yine karşı çıkarız bizim işimiz bu millet bize bunun için oy veriyor demişti.butür hain zihniyet tarihin çöplüğüne atılmaya mahkumdur.
  2 -2 ... kalahari 1
 6. 6.
  gördüğüm en sikik başlıktır. ulan aptal herif, biz istemiyor muyuz insanların memleketlerine geri dönmesini ve barış sağlanmasını. evet akpden iğreniyorum fakat sonuna kadar da mehmetçiğimin yanındayım .
  4 ... aylak kadin
 7. 7.
  Sadece ak-it ler hicbirseyi sorgulamadan, kendilerine emir verildigi gibi herseyi savundugundan veya karsi ciktigindan , anlamamalari dogaldir.
  Iki omzunun ustundeki kafada beyin tasiyan kisi politikaya futbol takimi tutar mantigiyla yaklasmaz. Dogruya dogru der, yanlisa yanlis.
  -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  zekaya gel.
  1 ... bittimiacaba
 9. 9.
  Lan cahilin biri başlık açıyor diğer cahiller de onu destekliyor yaaaa. Bunları türklüğü bile şüpheli. Teröristler gelmiş dibinde devlet kuracak bu sığırlar da buyur edecekler nerdeyse. Harekatın başlaması resmen üzdü bu itleri.
  3 ... pompacisofu
 10. 10.
  Operasyon başladımı tartışma biter. Emre itaat gerekir sorgulamak bize düşmez. iç dış güvenlikle alakalı mevzularda asker iktidar muhalefet bir araya gelir görüşür istişare eder. Muhalefet mevzu ile ilgili şerh koysa, çekinceleri olsa bile ortak Karar verilir. Karara uyulur. Kamuoyuna yansımasa da Mutlaka muhalefetle görüşülmüştür. Chp içimiz yana yana destek vereceğiz demiştir. meral akşener tam destek vermiştir. Ülkenin ulusal güvenliğini ilgilendiren konular siyaset üstüdür. Gündelik iç siyasetin malzemesi olmaz.

  --spoiler--
  Barış Pınarı Harekatı öncesi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan açıklama: Tezkereye içimiz yana yana ‘evet’ diyeceğiz

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin Suriye politikasını sert bir dille eleştirerek sınır ötesi tezkere konusunda partisinin alacağı pozisyonu açıkladı: “Tezkereye içimiz yana yana evet diyeceğiz”.

  https://www.yenisafak.com...na-evet-diyecegiz-3509500
  --spoiler--

  http://www.haber7.com/gun...asilerden-ilk-aciklamalar

  akpyi eleştirip harekati desteklemek
  5 ... gazeloglu