bugün

ülkenin parsel parsel satılmasından anlaşılabilecek durumdur.

görsel

ülke sevgisi ağızdan çıkan 2 yalanla değil onun için yaptıklarınla anlaşılır. vatan millet sakarya deyip ülkeye 4 milyon tane suriyeli dolduracaksın, pkk lı bölücüler ile aynı masaya oturacaksın, feto denilen bölücü ile 12 senen geçecek, türküm demeyi yasaklayacaksın, başta istanbul ve karadeniz kıyıları olmak üzere yarısından fazlasını araplara satacaksın sonra biz daha çok seviyoruz diyeceksin. hadi oradan.
sanıyor ki s 400 alınınca kurulacak;

o s400 ler bir depoda çürümeye bırakılacak. çünkü ne abd den ne de rusya dan vazgeçebilecek hükümet. milyarlarca dolar borç girecek buradan götümüze.
amerika ya kafa tutmakda samimi isen kapat üslerini. ne duruyorsun?
uçak yapma, araba yapma...yap bakalım. motoru ürettin dimi? bir motor üretmeden yalnızca kaporta yapmakla olmuyor..

(motor neden yapılamıyor dili dönen, teknik bilgisi olan biri anlatsın lütfen)

bu ülkede uçak fabrikası beşiktaş meydanında vardı. atatürk zamanında açılmıştı araştırın.

http://www.sanayicidergis...iliyor-muydunuz-h753.html
Hayal görülüyordur. Hiçbir partiyle vatan sevmenin ya da daha az / daha çok sevmenin alakası yoktur. Ülkene kattıklarınla vatanını seversin. Herhangi bir partiye oy at , ülkene gram katkın olmasın vergilerini bile ödemeyip senelerce af bekleyip borç biriktir sonra ama ben oy attım vatanımı en çok ben seviyorum....Herhangi bir parti adı farketmeksizin kimsenin oy attığı partiyle vatan sevgisi karşılaştırılamaz.
Ne demiş Atatürk : Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır..
(bkz: hamaset edebiyatı)
akp'ye oy atanların yüzde 90'ı neden oy attığını bilmiyor amk. ülke sevgisi şurda dursun.
Ben vatanını suriyelilere peşkeş çekenlerin vatan sevgisinin amk!
Tanım :olmayan durumdur.
yav kardeşim tabi severler. bedava çay ve kek (!) boşver enflasyonu menflasyonu la (!)

tarım çöktüyse bize ne kardeşim biz bedava kek yiyoruz (!)

Reisimiz yeter bizim (!)
güncel Önemli Başlıklar