bugün

Türkiye tarihinin gördüğu en sikko tiplerin yönettiği kocaman 20 yıl yani ne bekliyolar bu salak sećmenleriyle nereye kadar daha gidebilirler sorarım size al sana demokrasi halk uyanıyor yani biz 20 yıldır uyanığız ama bu din allah kitapcahil tayfa bir şeylerin farkına vardı yani bidaki seçim late good bye akp.
öyle oldu maalesef, reyiz reyiz diye takıldılar bi diplomasızın götüne, ülkeyi resmen soğana patatese muhtaç ettiler...herifler kendileri zengin oldu, toplum feci yoksullaştı.

düzelmeye düzelir de, kaçakların önlenmesi lazım.

görmedin mi mahsun yavaş makam araçlarını yasaklayınca onun üstüne akape´liler yürümüşler- daha yeni olmuş bu...ben sen audi a8 makam aracına binesin diye mi vergi veriyorum itoğluit?...almanya´da, arabaları üreten ülke aga 7500 makam aracı varmış, türkiye´de bu sayı resmen 103 binmiş !!...sadece makam araçlarını satsan hazinenin yarısı dolar amk...

bunun önüne bi yerden sonra geçilmesi lazım...lazım diil şart. kaçakları kapatsınlar, ülke gene bir senede zengin olur.

adamlar deponun her yerine delik açmışlar, biz de lavuk gibi "bu depo niye dolmuyo?" diye soruyoruz.
ben üzülmüyorum, bu uyuşuk cahil millete az bile yapıyorlar. sıçılacak ağız göte yakın gelirmiş diye bir laf vardır, işte o ağız biziz.
güncel Önemli Başlıklar