bugün

müslüman ahlakının tecellisidir. yani kelimelerimi dikkatli seçmeye çalışıyorum ama ben bu seviyede başka bi güruh daha görmedim. bi insanı nasıl bu kadar nefret bürüyebilir aklım almıyo..
(bkz: erdoğan ın gülsüm elvan ı yuhalatması)

ya arkadaş siz bu başlıkları bir yerden mi araklıyorusnuz. aynı başlıktan üç kere açılır mı 10 dakikada.
(bkz: balık baştan kokar)
(bkz: at sahibine göre kişner)
(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
Insanliktan nasibini almamis gittikce hastalikli bir bunyeye donusen bir topluluk. Uzman tedavisine ihtiyaclari vardir. Allah kurtarsin bunlari. insallah rabbimin izniyle gozleri acilir ve hidayete ulasirlar.
Provokasyona gelme kardeşim!

Bu insanımsı yaratık gideceğinin farkında, süphesiz! Tek çıkar yolu nefret diliyle aşağılıkça sözler söyleyerek kaos ortamında kendini kurtarmak. Bundan başka çaresi kalmadı!

Şimdi sözüm sana!

Bu zat nefret söylemleri ile seni,beni,bizleri sokaklara dökmek istiyor. çünkü dilediği kaos ortamını bizleri sokağa dökerek, yeni berkinlerin,yeni burakların canına kıyarak, kan dökerek yaratabilir!

30 mart'a kadar daha ağır sözlerde söyleyecektir. Sen sakin ol. Kızgınlığını içine at, dişini sık, sabret.

Sokaklara çıkma! Bu saatten sonra sokaklara çıkarsan ekmeğine yağ sürersin!

Sabır, sabır, sabır!

Güzel günler çok yakın, bundan emin ol!
düdüğü duyunca havlayan bir avuç köpeğin gerçekleştirdiği olay.
çocuk lan o, var mı ötesi.? bir başbakan düşünün ki 15 yaşında polis tarafından öldürülmüş bir çocuğu halkına yuhalatıyor.. buna hangi vicdan destek verir aklım almıyor. bu olay amına kodumun ülkesinde 2014 yılında oluyor.
solcu teröristlerin yine magdur olmasina sebep olmustur.
Cahillikleri ve menfaat uğruna her alanda dini kayıtsız ve şartsız gözlerini kırpmadan kullanmalarına bakarsan son derece normal bir durumdr.
sırtlarını başkanlarına dayadıkları için yuhalamışlardır. sorsan hepsi masum köylü.
Şu Alevi genci yavrumuzu yuhalatmalarıdır. Yazık gerçekten yazık. Biz alevilerin ne kadar sevgi dolu insanlar olduğunu bilmiyorsanız sizin ayıbınızdır ama fotoğrafa bakan her insan ne kadar sevgi dolu olduğumuzu görür. Yok terör örgütlerimiz varmış falan deyip neler yapıyorlar bize yazık.

görsel
(bkz: ne şehittir ne gazi bok yolunda gitti niyazi)