bugün

gulduren hadise.

sozlukte de boyle bir tane angut var ergenleri gaza getirip turkculuk oynayan.

mal herifler arap sevici, ummetci bir partinin fanatikligini yapip bir de turkcuyum ayagi cekiyorlar.

hassiktirin oradan.

bir de su kekolara cepleri uc bes kurus para gorduler mi boyle oluyorlar demeyin.

bunlarin cebi ne para gorecek aq? isin kaymagini baskalari yer, bunlar da sozlukte havlar iste.

hosstt.
çevrenizde bolca görebileceğiniz tek hücreli tiplerdir. bir adam çıksın akp liyim babalar gibi de oportünist köylü kurnazıyım desin ok kabul, çıksın rabiacıyım ümmetçiyim desin ona da ok ama çıkıpta bana milliyetçiyim demesin aga. insan aynı anda ümmetçi ve milliyetçi olamaz. eşyanın tabiatına ters. ya müslümanlıktan çıkarsın ki islamiyette milliyetçilik yoktur ya da gerçek milliyetçiler tarafından taşağa alınırsın arap yalaması diye.

not: yapmayın etmeyin amk komik oluyorsunuz.
rüzgar nereye eserse oraya gittikleri için şaşırtmayandır. oy uğruna, hedefleri uğruna satmayacakları olgu yoktur.

gün gelir biz her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık derler, "kürdistana selam olsun" derler, gün gelir milliyetçilik peşinde koşarlar.
Normaldir. Milliyetçiliği apo posteri altinda ataturk bayragi sallayan chpli davarlardan ogrenecek değiliz.

15 temmuzda akplisi mhplisi turk bayraklari altinda vatani savunduk. Peki siz neredeydiniz sayin hamuga koduklarim?
Komiktir.
Kurucuları bile hdplidir.

görsel
akp'liler herhangi bir şeyden bahsetmek için önce tanrılarının ağzına bakarlar.

o milliyetçilikten bahsediyorsa en koyu milliyetçi olurlar.

o "barış" naraları atıyorsa milliyetçileri kan emici, ölü sevici ilan edip en koyu pekeke savunucusu olurlar.

olmadılar mı amına koyim?

pkklı itler sınırdan kahraman gibi giriş yaparken sus pus izlemediler mi?

bunu eleştiren ulusalcı ve milliyetçileri kan emici ilan etmediler mi?

neyse;

siz yine de çenenizi fazla yormayın. cahiller her zaman haklıdır.
" her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık " tan sonra mı ? el haya vel iman.
ümmetciliktir o milliyetcilikle alakası yoktur.
Her seçim/referandum/vb öncesinde olandır. Açın bakın bu hiç saşmamıştır.
akpliler milliyetcilikten ancak "biz butun milliyetcilikleri ayaklar altina aldik" diyerek bahsederler.

yani cidden akpnin milliyetci olabilecegini dusunen tiplerin beyinlerinin varligindan suphe ediyorum.
kemalistlerin namustan, onurdan ve şereften bahsetmesinin yanında devede kulak kalan durum.
Akplilerin milliyetçi olmadığını bahseden kişiler chpli, kemalist değil gerçek milliyetçilerdir. Dolasıyla her kendisine karşı olanı chpli sanan akplilerin de zekası bellidir. Milliyetçilik için önce zeka lazım. Öyle her önüne gelen milliyetçi olamaz.
arap milliyetçiliğidir o.
akp, neo-sultanlığın türkiye'deki politik adı.

saltanat yapılanmasına şu ya da bu ölçüde katkı koymuş, karşılığında az çok nemalanmış, devleti de ele geçirmiş bu tür çıkar örgütlenmelerinin ne milliyetinden, ne dininden ne de klasik yönetim anlayışından bahsedemeyiz. bu tür yapılanmaların, ülke ve halklar için, insanlık için, doğa ve çevre için, bilim ve felsefe için söz konusu edilebilecek değerlerden hiçbirisiyle gerçekçi yakınlığı olmaz. ancak, iktidarlarını (saltanatı) elde tutmak ve korumak adına bu değerleri ustaca kullanırlar.

omurgadan yoksun olduklarından, varlıklarını sürdürmek adına her kılığa girebilirler, hatta olası malzeme ve argümanların tükenmesi durumunda anti emperyalist, solcu, sosyalist bile olabilirler. gerçekte onların dini para, felsefesi yalan, vatanı gasp ettikleri mevkileri, milliyeti de mevkidaşlarıdır.
--spoiler--
biz her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına almış bir iktidarız.

türkçülük bölücülüktür

türküm demek kafatasçılıktır

pkk'lar benim çocuğumdur

bunlar fatiha bilmez

türk ordusu bağırsaklarını temizliyor

kandan beslenen vampirler

bunların en iyi bildiği iş kavgadır, saldırıdır

--spoiler--
komiktir.
http://www.youtube.com/watch?v=eO4wwNazlic
güncel Önemli Başlıklar