1. 1.
  yobaz köklerinden ve derin çölleşme arzusundan kaynaklanan kuvvetli bir hazdır.
  yeşil gördükleri, ağaç ve doğa gördükleri yeri katletmekten, ağaçları kesmekten sonsuz bir haz alırlar.
  istanbul u katletmeye devam ediyorlar, odtü ormanlarını katletmeye devam ediyorlar.

  hedef, sıfır ağaç ve arap kardeşlerinin yaşadığı yer gibi ülkeyi çöl yapmak.
  6 -4 ... antik kilise sarapcisi
 2. 2.
  “Allah Rasûlü’nün korusu içinde bulunan ağaçlara sopa ile vurulmaz ve onlar kesilmez. Fakat zarûret hâlinde hayvanların yemesi için hafif ve yumuşak bir şekilde rıfk ile sallanarak yaprakları silkelenebilir.” (Ebû Dâvûd, Hac, 95-96/2039)

  “Kıyâmet kopuyor olsa ve birinizin elinde bir fide bulunsa, kıyâmet kopmadan onu dikebilirse bunu hemen yapsın!” (Ahmed, III, 191, 183)

  “Bir müslüman herhangi bir ağaç veya bitki dikerse, ondan yenilen şey kendisi için sadakadır, ondan çalınan şey kendisi için sadakadır, yabânî hayvanların yediği şeyler sadakadır, kuşların yedikleri sadakadır, bir kişinin ondan alıp eksilttiği şey de kendisi için sadakadır.” (Müslim, Müsâkât, 7)

  şunları bilse katliamdan zevk mevk almazdı.

  allah o ağaç kesenlerin bin belasını versin. reisspor.
  2 -2 ... gogocu
 3. 3.
  yani şehrin merkezinde oturup saçmalamak bu kadar olur. particilikle işim olmaz ama adamlar yıllardır ağaç dikiyorlar. orman bakanlığı surekli dönemsel işçi çalıştırıyor. çam fidanları, kestane fidanları vs. hatta köylü bu dikilen fidanlar yüzünden hayvanlarini otlatacak yer bulmakta zorlanıyor. ne içiyorsunuz bilader. kafasi guzel insan yorumu.
  1 -3 ... bittimiacaba
 4. 4.
  ağaç katliamının akpsi mhpsi chpsi olmaz. kim yaparsa karşısında dururuz. katliam katliamdır. bundan hiç bir partiye oy veren vatandaş haz duymaz. bu konuda akplilere bok atma sayın yazar.

  ha birde madem tarafsızlığa oynuyor sayın yazar chplierin yaptığı ağaç katkiamlarından bahsedebilir misin o zaman?

  ve aynı başlığı chp ye uyarlayıp sözlük içerisinde başlık açabilir misin?
  1 -2 ... gogocu
 5. 5.
  derin ve tutkulu bir hazdır.
  https://odatv.com/polis-odtuye-girdi-08071933.html

  katliam devam ediyor.
  1 -1 ... antik kilise sarapcisi
 6. 6.
  Odtü'de yaşanan ağaç kıyımı ile ilgili Eğitim Sen Ankara 5 No'lu Şube ODTÜ iş Yeri Temsilciliği, saat 12.00'de gerçekleşecek basın açıklamasına çağrı yaptı.

  ODTÜ'de gerçekleştirilmesi planlanan KYK yurdu projesinin kaçak olmasından dolayı Çankaya Belediyesi'nin inşaatı mühürlemeye geldiği ancak polis tarafından içeri alınmadığı öğrenildi.
  1 -1 ... klimanjaro