1. 1.
  Her şeyin o kadar bokunu çıkardılar ki ülkede adam akıllı bir şeyi sevemez olduk.

  Mesela börü dizisi yayınlanıyor malum, bu akpliler o kadar paranoyak ki -ertuğrul dizisi De çarşamba olduğu icin- vay vatan millet din zart zurt anlatan dizimize rakip çıkardınız dinsiz bilmem kimler diye açıyor ağzını yumuyor gözünü.

  Bu akplinin baş düşmanı da tutuyor -börü'nün son bölümü 15 temmuz olduğu icin- ver 15 temmuzu ver coşkuyu diye aklınca dalga geçiyor. Neden? Çünkü 15 temmuz'un boku yine akpliler tarafından çıkarılmıştır.

  Adamlar abdülhamit'e öyle bir hikaye yazdılar ki eskiden Abdülhamit hayranı olan benim bile kusasım geliyor artık. Abdülhamit-atatürk-enver paşa'yı bile akp-chp-mhp diye böldüler.

  Bu akpliler 5 sene önce öyle bir kürt milliyetçisiydikiler HDP bunların yanında hümanist kalırdı. Bugün öyle bir Türkçüler ki mhpliler yanlarında daha ılımlı bir Türkçülük Güder oldu.

  Ulan balkonuma bayrak asasım gelmiyor. Nasıl bir güruhsunuz arkadaş?
  7 ... siganfudaki onbasi
 2. 2.
  sosyal medyayla ilgilidir.

  millet Twitter,facebook, instagram, bilmem ne o kadar çok kullanıyor ki, sürekli karşısına belli taraflar ve taraftarları çıkıyor.

  sözlük de öyle. mesela takılmasak sözlüğe terör sevici yazarları da görmeyeceğiz. neyse.

  payitaht ya da börü izlemek zorunda değilsiniz, bu dizilere yönelik yapılan yorumları görmekle mükellef değilsiniz. çevrenizde saatlerce dizi konuşan sosyal çevre insanları yoksa o sosyal çevrelerle sanal alemde de karşı karşıya gelmemek sizin elinizde.
  ... raduyev