1. 1.
    hele bide taşrada yaşıyorsanız bariz olan olaydir.

sen bilecik üniversitesi 2. ögretim işletme okurken o akpli yöneticinin çocugu istanbulda bilgi,yeditepede ortamlardan ortamlara akar.Bide belediye başkaniysa direk avrupa yada amerikaya gönderir.

Sizede vatan,millet,sakarya yerli ve milli doye nutuk atarlar.
    9 ... donanim haber olucusu
  2. 2.
    Sadece yönetici kısmına has olan durum değildir. Azıcık parayı bulan tüm akp'liler chp'li gibi yaşıyorlar. Ali ağaoğlu bile akp'li mesela.
    ... konglamere lenf nodu
  3. 3.
    Yerli ve milli kelimeleri resmen sakız gibi oldu. Çomarlar hala bu yalanları yalayıp yutuyor. Kaç yıl önce milli araba dediler yollarda yok. Milli uçak dediler gökyüzünde yok. 2019 seçimlerine doğru yakın bir zamanda yine aynı çomar tayfa yine bu yalanları bilerek ve isteyerek dinleyip avunacak. Seçtikleri insanların çocukları avrupa ve amerikada eğitim alsın, çomarlar da hala yerli, milli, turpa trump yazsın, portakal sıksın, başka ülkede yaşanan sorunluları ptotesto ederken farklı ülke l bayrağı yaksın sonra ahaha nasıl yaptık ama goygoyu yapsın. iyi ki varlar ülkedeki başlıca eğlence kaynaklarındanlar.
    2 ... bay efendi
  4. 4.
    Chp'li gibi yaşıyor ne amk. imamhatip ayağına eğitim sistemini mahvedip gariban çocuklarını rezil ediyorlar ki sorgulayan nesil yetişmesin. Kendi çocuklarını da haliyle kayırıyorlar.

Chp bunun neresinde.
    1 -1 ... cold man