bugün

kemalist kafasina bin basar.
.mına koyim senin .rospu çoçuğu diye döşendiğim örümcek beyni modelli kafa tipidir.
ülkede açlıktan bebekler bile ölürken "elhamdülillah halk zenginleşti" diyen örümcekleşmiş beyin yapısına sahip güruhtur.
akp ne derse inanacak kafadır.

diğer partileri gereksiz görür.
(bkz: elhamdülillah kriz teğet geçti)
madde bağımlılarının yaşadığı kafadır. cnntürk ve kanal d ortak yayınlarında, doruk noktasına varır bu kafa.

(bkz: keyif verici madde)
en elit düşünebileni yani düşünmesi gerekeni mesela milli eğitim bakanı sümerlerin tabletleriyle partisinin dağıttığı fason tabletleri birbirine karıştırabilir. sakıncalıdır.
affedersiniz ama çük kafasına benzer.
akp şakşakçılarının zoruna giden tanım. o çok savunduğunuz partinin sikiminvekili pardon milletvekili benim gibi diyaliz mahkumuna bir isteğini çok gördü. Şimdi siktir gidin.
Nihat doğan ile aynı zevklere sahip olabilmeyi gerektirir. Türbanının altına 20cm topuk giyen ve yürüyemediği için kocasından azar işiten bir first lady'e kucak açabilme yetisi gerektirir. Din eğitiminin "seçmeli" altında zorunlu olmasını ve 5 yaşındaki çocuğunu okula gönderip peygamber efendisinin nasıl çiçek suladığı konusundaki ulvi bilgilere kucak açmasını bir zorunluluk olarak algılama becerisi gerektirir. Komşular ile sıfır sorun politikasının ardından gerginlik yaşanmayan komşu kalmamasının ve pkk probleminin son 30 sene içerisindeki en yüksek noktalardan birine erişmesinin akabinde " bizden özür dilediler, öyyllee sikerlerrr" diyebilme kafasının yanısıra "kürt sorunu nihayet çözüldü" diyebilecek kadar sağlam bir körlük de istemektedir bu kafa. Bu arada benzin konusuna falan girmiyorum bile. Nasılsa kendi tankımızı üretiyoruz oğlum!

Edit: Cidden tank, helikopterle övünen var, tebriklerimi yolluyorum kendilerine.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.