bugün

hofff!!! bağcılar da yaşayanların bildiyi bir gerçek nonoşlar. az evvel bende farkettim, akpli kadınlar gerçekten de çirkin, bakımsız ve saygısız ayol. barzolar da aynı zamanda.

netten tanıştığım akepeli erkek arkadaşımlan buluşmak için gelmiştim istanbula. adı, şeyh bin mahmud el sabbah. çok iyi biri kendisi, çok kibar davrandı bana filört dönemimizde, bende kendisine güvenip geldim.

izmir den istanbula. her neyse, sonra araştırmıştım. istanbul da gezilecek yerler nereler diye bağcıları çok metetmişlerdi. görmek istedim bende, merak edip geldim. çok fantastik bir havası vardı ayol.

bi sürü akepeli erkeklen tanışma fırsatım oldu, hepside çok tatlıştı mesela. ama kadınları öyle deyildi nonoşlar. başlıkta da baasettiyim üzre çirkin, bakımsız ve saygısızlardı, pislikler ayol.

nereye gitsem bakışlarıylan taciz ettiler, bi dükkana girdim sonra iş çamaşırı satan bir yerdi, girmez olaydım. orda da aynı oldu, bakışlarıylan taciz ettiler beni. mogging yaptılar adeta.

sonra dayanamayıp, "ne bakınıyorsunuz ayol, hiş mi güzel bayan görmediniz. rica etsem bakınmaz mısınız" diye tepki koydum ama nafile. "tramessi galiba " dedi bir tanesi yanındakine. ağlayarak çıktım dükkandan ardından.

yağmur da başlamıştı ama aldırış etmedim. 43 numara kırmızı topuklu ayapkaplarım elimde, tirentkoçum omzumda, gözyaşlarım yağmur damlalarıylan karışır bir halde hızlı hızlı yürümeye başladım.

allahın belaları yüzünden bütün iştahım kaşmıştı. yolda kaş tane faça şayin s korna çaldı ilgilenemedim morelim sinirlenmişti çünküm, kalbim kırınmştı. ilk otobüslen izmire dönme kararını verdim orda. hassan a da haber vermiycektim.

benim gibi güzel, çekici, alımlı, bakımlı, ışıklı ve antipatik bir bayan bunu hak etmemişti zira. bi ara ekrem başkanımızı ziyaret etmeyi düşündüm ama korona olduğunu duyunca "aman sktir et" dedim.

allaam bütün belalar, aksilikler beni buluyor ayol. şöyle güzel bir bayana tüm bunlar reva mı ayol, reva mı!1!1!1 hofff!!!!

görsel
Ya bi siktir git.

Modlar nerde adam peşpeşe entry giriyor.