1. 1.
    AKP'li bazı kadınlarda görülen ahlaksızlık türü. Özellikle vekil ve vekil adayı kadınlarda görülüyor. Erkeklerin bile ağza almayacağı terbiyesizce ve ahlaksızca küfürler ediyorlar.

Bence türbana girmeleri lazım, belki ahlaksızlıklarını örtbas etmeye yeter -- bunlar hep böyle yapıyor neticede.
    4 -1 ... taciturnn
  2. 2.
    şu haberde gösterilen ahlaksızlık türüdür:

http://www.radikal.com.tr...n_aday_kina_yakin-1331283
    4 ... rumeli71
  3. 3.
    bastırılmış duyguların irin gibi uygun zamanı bulduğunda uç bulup akmasına benzetiyorum ben bunu. geçen gün biri erdoğan bizim kocamız demiş. ne demek la bu? eminenin kocası diye biliriz biz cumhuriyetciler onu. hepinizi nasıl pompişlesin bu adam yazık valla. ülkeyi mi yönetcek yoksa sizin gibi arap örtülü fahişecikleri mi zikecek? sizin allahınız yok mu hiç.
    1 -1 ... thelma
  4. 4.
    akpli kadın ahlaksızlığı
    1 -7 ... turkmen begi
  5. 5.
    (bkz: Her başörtülüyü akpli sanan mal)

Afedersiniz bir s*cmik tespiti.
    3 -7 ... venus bella
  6. 6.
    olmayan ahlaksızlıktır. dışarda sarılmak , öpüşmek , duygusal anlar yaşamak güzel bir şey ama bunu ahlaksızlık olarak lanse etmek tamamen akpci zihniyetin ekmeğini yağ sürmektir. Bırakın onlar mini etekli kızlara orospu , başı açığa yollu desin ama biz kimsenin kapalı olup sevmesine , sevişmesine , erkek arkadaşıyla gezmesine laf etmeyelim. Onlar zaten tarihte görülmemiş ikiyüzlülüğün içinde boğulup gidecekler. Bırakın biz onlar gibi ikiyüzlülüğün içinde yüzmeyelim. Yanlışa yanlışla cevap vermeyelim.
    1 -1 ... kulleteyn
  7. 7.
    akpli kadın ahlaksızlığı
    5 ... true
  8. 8.
    müftünün karısı.
    -1 ... mahmut sezar
  9. 9.
    (bkz: kabataş yalanı)

(bkz: eşim arkadaşımla yatabilir)
    5 -1 ... o halde umabilir miyim
  10. 10.
    (bkz: deniz baykal ın sekreteri)
    (bkz: müftünün karısı)
    kimlerle konuşursan sonunda onlar gibi oluyorsun onu anladım aq.
    1 -4 ... mahmut sezar