bugün

şu haberde gösterilen ahlaksızlık türüdür:

http://www.radikal.com.tr...n_aday_kina_yakin-1331283
bastırılmış duyguların irin gibi uygun zamanı bulduğunda uç bulup akmasına benzetiyorum ben bunu. geçen gün biri erdoğan bizim kocamız demiş. ne demek la bu? eminenin kocası diye biliriz biz cumhuriyetciler onu. hepinizi nasıl pompişlesin bu adam yazık valla. ülkeyi mi yönetcek yoksa sizin gibi arap örtülü fahişecikleri mi zikecek? sizin allahınız yok mu hiç.
görsel
(bkz: Her başörtülüyü akpli sanan mal)

Afedersiniz bir s*cmik tespiti.
olmayan ahlaksızlıktır. dışarda sarılmak , öpüşmek , duygusal anlar yaşamak güzel bir şey ama bunu ahlaksızlık olarak lanse etmek tamamen akpci zihniyetin ekmeğini yağ sürmektir. Bırakın onlar mini etekli kızlara orospu , başı açığa yollu desin ama biz kimsenin kapalı olup sevmesine , sevişmesine , erkek arkadaşıyla gezmesine laf etmeyelim. Onlar zaten tarihte görülmemiş ikiyüzlülüğün içinde boğulup gidecekler. Bırakın biz onlar gibi ikiyüzlülüğün içinde yüzmeyelim. Yanlışa yanlışla cevap vermeyelim.
görsel
müftünün karısı.
(bkz: kabataş yalanı)

(bkz: eşim arkadaşımla yatabilir)
(bkz: deniz baykal ın sekreteri)
(bkz: müftünün karısı)
kimlerle konuşursan sonunda onlar gibi oluyorsun onu anladım aq.
Kıçını başını açan ahlaksızlarin iftira attığı kadındır.
(bkz: kabataş yalanı)
bkz: 'kocama sunmadıklarımı başbakanımıza sunmaya hazırım.
(hepiniz koca koca çocuklarsınız, neyi kastettigini anlayın)
bkz: 'başbakanımızın evi nerede? rögarında yüzümü yıkamak istiyorum'
(boklu sidikli bir fetiş türü vardı, adını hatırlayamadım)
malum tesettürlü (bkz: sibel üresin).
residanslar da hoplatılan chp li kadın ahlaksızlığı kadar olamaz .
örtecek bir yeri kalmamış chp li kadının ahlaksızlığı kadar da olamaz .
onlar kadın değil ki..

tahtadan hallice amk..
Yalan söylemek nefes almak gibidir onlar için.
ahlaksızlığı tek bir toplum veya sınıfın üstüne yıkmak çok büyük bir hatadır, kemalistin de ahlaksızı olabileceği gibi akpli nin de ahlaksızı olabilir, türkten de ahlaksız çıkabileceği gibi ingilizden de ahlaksız çıkabilir. "şu ahlaksız", "bu cahil" gibi etiket ve hakaretler ancak sınıfları kutuplaştırır ülkece bütünlüğü bozmaktan ve ayrıştırmaktan da başka bir işe yaramaz.
chp li erkek ahlakasızlığı da burda . noldu şimdi chp nin olmayan ahlakı .

http://www.diken.com.tr/k...eski-yonetici-tutuklandi/
Ahlaksızları savunanlardan ahlak dersleri volume 1.

Beyin bedava.

Beleş ekmek olsa sıraya girersiniz ama beyin bekleyebilir.
(bkz: benim başörtülü bacım)
aynısı bunların başlarına gelir, bu tabiatın kanunu.
Son moda tesettürle dolaşan kadınlar çok çekici ve güzeller. Açık kadınlardan daha seksi geliyor açıkçası.
hırsızlık, rantçılık, rüşvetçilik, fetöcülük, din istismarcılığı.

yukarıda saydıklarım ahlaksızlık olduğu için akapeli hatunlar da destek verdiği için, mantıken hepsi ahlaksız oluyor.
Tayyip için kocamı boşarım.
güncel Önemli Başlıklar