1. 1.
    Kör bir insana gökkuşağının renklerini anlatmak kadar zordur. Gidin kafanızı duvarlara vurun kıvılcım çıkarın daha iyi. Boşa zaman kaybıdır zira bu zamanı 31 çekerek değerlendirmeniz daha yerinde bir tercih olur. Tartışmanın favori kelimesi amadır mutlaka. içinizden allahım al canımı dersiniz fakat kader yüzünüze hiç gülmemiştir. Siniriniz ile baş başa kalır kafayı yersiniz.

Sonuç: Ülkemin yarısının kafası ne güzel ya , hiç kullanılmamış , pırıl pırıl maşallah.
    4 -3 ... busy doing nothing
  2. 2.
    ben tartışmam susarım aga.
    1 ... beyazatlipirens
  3. 3.
    ingilizce bilmeyen biriyle ingilizce konuşmaya benzer. Evet.
    ... rahatsiz adam
  4. 4.
    huloo şeklinde anlam verilemeyen çıkışlara karşı hazırlıklı olmak gerek.
    -2 ... rockstar
  5. 5.
    işi bilirseniz, nerede dinleyip nerede saldırmanız gerektiğini, nerede neyi kabullenmeniz gerektiğini bilirseniz çok zevklidir.
    ... atabaka
  6. 6.
    bosa enerji ve zaman kaybidir.
    ... modernproudhon
  7. 7.
    gereksiz boşa vakittir, tartışmak zaten yorucudur bide akp' li biriyle tartışmak ne biliyim çok fazla gereksiz oluyor. yoruyor acayip.
    ... postmodernist
  8. 8.
    Mantıklı olan bir bireyin yapmayacağı eylemdir. Tartışmayacaksın.

Onlar bu kadar olayı görüp de hala akp diyorsa tartışmıcaksın arkadaş tansiyonuna, sinir kat sayına yazık kardeşim.
    1 ... sen isimli bir tren istasyonu
  9. 9.
    akp'linin her iki lafından biri camileri ahıra çevirdiler, chp dinsizdir, millet kararını verdi susun v. s... bu sebeple hiç konuşmayacaksın sinirlerine yazık, allah'ın verdiği nefesi fanatik akp'lilerle tartışarak tüketmek zinhar günahtır.
    ... kultigin abinin sol kolu
  10. 10.
    bana birisi çok cahilsin dediği zaman kızmıyorum, kendimi biliyorum, akp lilere söylediğim zaman kızılca kıyamet kopuyor neden acaba?
    2 -3 ... 486dx33