1. 1.
  akp sayesinde islamin limitlerini zorluyoruz mubarek.
  3 -7 ... nutellali balik ekmek
 2. 2.
  sivil faşizmi de yaşadık elhamdülillah.
  2 ... zarbut
 3. 3.
  allah recep tayyip erdoğandan razı olsun uzun zamandır bekliyorduk zaten çok şükür geldi .

  allah o nun düşmanlarına fırsat vermesin inşaallah .

  haset edenlerinin çekemeyenlerinin tuzak kuranlarının düşmanlarının astarsız yüzlerini değil kahkaha yı gülmeyi küçük bir tebessüme dahi hasret bıraksın .

  allah bütün inananların yardımcısı olsun .

  amin .

  onun için okunan dualar o na yeterde artar bile fazla fazla .
  5 -4 ... tiamat
 4. 4.
  off akp'nin din siyaseti gerçekten sıktı artık.
  2 -1 ... ayranlisoda
 5. 5.
  akp yüzünden dinden soğumak ile ters orantılı yaşam biçimi.
  1 -1 ... karaangel
 6. 6.
  eğer islam, adı yazanlara erzak vermek yazmayanlara Allah versin demekse yada villalardan birtane şehit çıkmaması ise, yandaş zengin! olurken senin en fazla bir ev sahibi olmansa(oda 10-20yılda) doğrudur yaşanmıştır.

  *zengin=en az 4 daire, çakarlı arabalar, banka hesabında en az 500bin tl, altında çalışanlar vs.
  1 -1 ... fafnir
 7. 7.
  Ebu süfyan ve yezid'in yaşadığı rezaleti, islam diye değerlendiren mal beyanı. islam oysa, ovuşturduğunuz göbeğinize yolladığınız yemekler, fakirin ve acizlerin rızkıdır. Evlatılarınızdan, torunlarınızdan çıksın. Kenzlerinizde boğulun.
  ... eroltastansonraenkotuadam
 8. 8.
  Insanlar asgari ücretle geçinirken 3 cocuk diye tutturan, nasil gecinirler diye sorduğunda "allah rizkini verir" kafasinda olan insanlar mi dini yasatiyor?
  Onlarin dini asgari ucretle gecinenlerden vergi alip gemi almak. Askeri pkk'ya yem edip kendi oglunu askere gondermemek.
  Yerim ulan yasattiginiz dini!
  Siz once o pislik ahlakinizi duzeltin.
  2 -3 ... son picikan
 9. 9.
  doğrudur, ama uydurulmuş kapitalist islamı yaşatıyor desek net olacaktır. efenim geçenlerde başbakan çıktı "camide içki içtiler" dedi ! bu söz bir başbakana yakışmadığı gibi ayrıca yalan olduğu ortaya çıktı. islamı yaşatan akp caminin Müezzinini sorguya çekti. 2 değil 3 değil tam 6 saat. sordular içki içildi mi ? "adam hayır içilmedi böyle bir şey ben görmedim, din adamıyım yalan söyleyemem" dedi.
  bu soruyu 6 saat boyunca sordular hani belki içilmiştir !.. yaşatıyorlar efenim durduramıyoruz her tarafımız hiç görmediğimiz, hiç bilmediğimiz bir islam anlayışı ile doldu taştı. kapitalist islamın ahlak dünyasına hoş geldiniz... devammmm.
  1 ... congolos
 10. 10.
  2002den önce ve sonrası olarak islam..

  kurban kesen herkes komşularına dağıtır şimdi ise herkes nereye gittiği belli olmayan dernek ve vakıflar aracılığıyla kurbanlarını veriyor ayrıcavermeyenler sucuk yapıyor bu ne kurban anlayışıysa..

  önce anne nine evli ablalar eşarplı iken son 10 yılda birden bire tayt üstü tunik ve deve hörgücü şeklinde bağlama stili çıkıp başörtüsü stili bozuldu..

  zina yasakken birdenbire serbest kalıp 70 lik şerefsiz itler gazetelerde sevgilileriyle geziyor evli oldukları halde..

  sayayım mıburda ansiklopedi yetmez.
  2 ... atini savasta kaybeden suvari