bugün

(bkz: ya ne olacağıdı)
tam bir amekin klasiğidir. sen git sözcü, radikal, doğan medya vs. israil taşeronunu topla ak partiyi bitirmek için planlar yap. sonra kutla. tamamen siayset kokan hareketler bunlar.
En azından kucak oturma siyasetini bıraktığımızın ve ulke olarak saygı gördüğümüz anlamına gelir . Saygı duyulması mecburidir . Duymayan defolup gitsin ya kürdistanda yada küba ,çin gibi ülkelerde yaşasım.
Allah şahidim olsun hayatımda bu başlığı açan yazar kadar mal bir insan görmedim. Ara ara başlıklarına bakıyorum ya sürekli kendi entryleriyle dolduruyor başlığı ya da burda olduğu gibi aptal aptal şeyler yazıyor.

Bak sana anlatayım Türkiye gibi jeopolitik önem taşıyan ve abd gibi bir devletin ilişkilerinin iyi tutmasının lazım olduğu bir devletin başına kim geçse aynı durum gerçekleşecek.

Akp li değilim sadece bu şahsın boş kafası bende alerji yapmaya başladı.
gücün farkındalar çünkü.
akpnin amerikanın projesi olduğunun tescillenmiş halidir.
edit: beni chpli sanan olmuş. değilim.
akp-chp-hdp sevmem bu üçlüyü.
chp atatürk'ün izinden gitmiyor artık.
bu tezi çürtmek için adam çıkmış düne kadar "işid terör örgütü değildir" diyen, akp'nin yalakası ülke tv programının videosunu koymuş.
ulan bu soytarılık bile, şu konuyu haklı çıkarmaya yetiyor bile.
yahu tamam salaksınız, aptalsınız da biraz oturduğunuz sandayeye gerinip düşünün, herkes biz mi acaba diye. ?? çünkü değil. herkes sizler kadar gerizekalı değil. amerika, paçavra videondaki gibi chp'ci olsa idi, şuan iktidarda akp değil, chp olurdu bebişim.
(bkz: nasıl mal oldum)
evet nasıl (bkz: mal oldunuz)
hamdolsun. https://scontent-frt3-1.x...67965463a&oe=57916221
güncel Önemli Başlıklar