bugün

bir çok gerizekalının cevabını düşünmediği sorudur. çakma bi devrim heyecanına o kadar kaptırmışlardır ki kendilerini sonlarını düşünememektedirler.
kemal kılıçdaroğlu? aman allah göstermesin.
devlet bahçeli? terör yine zirve yapar. 90 lar geri gelir. terörün üstüne çok gidilirse ekonomi bozulur.
bdp? he amk.
hepar? yunanistandaki altın şafağın türk versiyonu.

adam gibi bi siyasetçi çıktı adam gibi vaatler verdi de biz mi bok attık. ha ak parti yıkılsın ha ak parti yıkılsın.

edit: akp nin yıkılmasını doğu için istemediğim doğrudur. ilk defa doğuya değer verildi bu son on yıldır ülkede. chp veya mhp nin gelip her şeyi bok etmesini istemiyorum.
Buyuk Bırlık Partısı veya buyuk ıhtımal ıle Saadet partısı.
Ayrılıkçı Hewal kürtlerin içini kemiren soru. Alıştınız tabi AKP'nin oy korkusundan boyuna tanıdığı primlere yusuf yusuf başladı.
AKP'yi besbelli bir insan olan rte ile özdeşleştirme çabasıdır. akp biri mi ki yerini birisi gelsin? ayrıca velev ki akp gerekli oyu alamadı, ne yapacaksınız, ülke için daha iyiyiz biz, ekonomik stabilizasyon ayakları ile sivil darbe mi yapacaksınız? akpnin yerine birisi gelecek mi, gelirse kim gelecek bunu millet bilir.
ben gelirim. ben geçeyim mi lan ülkenin başına, nolur ehehe. tanımsa: şu an gelecek hiçbir parti yoktur. yoldan geçen herhangi bi vatandaşı alsak başbakan yapsak, bunlardan daha iyi ülke yönetir.
erbakanın izinden yürüyenler gelse yeter.
bu millet gerçek anlamda ileri demokrasiyi sevmez. başlarında otoriter, babacan, ara sıra asıp kesen lider sever.

demokrasiyi ise sevmez. çünkü kendi kendine karar vermeyi sevmez. yerine karar verecek birilerini arar durur.

tayyip'ten vazgeçmez.
recep tayyip erdoğan'ı yıkmak zor iştir, akp koalisyonlarda olsa mutlaka bulunur.
Kim gelirse gelsin bunlardan iyidir. Biri haric tabiki.
- Doğunun beleş yaşam şartlarını ve eyalet sistemi adı altında tezgahlanan hainlikleri ve kürdistan hayallerini yıkacak hangi parti olursa olsun gelsin. Özellikle mhp.
Bugün seçim olsa ve ak parti olmasa chp nin gelmeyeceği kesin.
Şu anda ki sistem ile Hoca kim isterse o gelecektir.
yolsuzluk yapmayacak ve halkın desteğini almış vatansever ve namuslu yöneticiler gelecek.
oldu o zaman onlar zenginleşmeye biz soyulmaya devam edelim adam yargıyla polisle medyayla orduyla kukla gibi oynamaya devam etsin. kendi cebine göre yönetmelikler çıkarsın.
güncel Önemli Başlıklar